У Ковелі чоловік врятував дружину від смерті

21.03.2021 11:33
Фото : «Вісник+К»

Про історію, яка колись трапилася в житті ковельчанки, пише Галина Оліферчук у виданні «Вісник+К».

Вікторія Паращук з Ковеля важко захворіла. Її відлік на життя ішов дуже стрімко. Але чоловік Віктор, який ще з дитинства знався на травах, взявся сам лікувати дружину. І йому це вдалося.

Віта і Вітя ходили в одну школу. Їй було 13 років, а йому – 17, як вони познайомилися. І відтоді завжди разом. Відслуживши в армії, Віктор покликав Віту заміж. І вона, 17-річна, прийшла до свекрухи в невістки. Жили дружно. Після народження двох дітей Віта, за порадою чоловіка, пішла вчитися в медучилище. Віктор мріяв, щоб дружина закінчила його з червоним дипломом – і вона зробила йому такий подарунок. 

Але якось захворіла. Мучили її слабкість у тілі і постійна температура. Через хворобу мусила розрахуватися з роботи на швидкій, бо не могла навіть з маршрутки кілометр додому дійти.

– Я обстежилась і почула, що маю щитовидку дуже великих розмірів, яка перекриває дихальні шляхи, – розповідає Вікторія. – Дихала нібито через соломинку.

Стан дуже поганий, жити лишилося недовго. А у вас же діти малі…

– хитали головами і казали лікарі

Я не знала, що робити. Нікуди не ходила. Раз на тиждень чоловік возив мене до церкви – він вірив, що одужати мені допоможе лише Бог. А ще взявся рятувати мене травами.

Віктор підібрав суміші, які дали результат. Подружжя навіть їздило у Чернівці до фітотерапевта на консультацію, який підтвердив правильність лікування. У щирих молитвах просили Бога мудрості і допомоги. І Господь не залишив їх.

– Коли мені стало легше дихати, я пішла на обстеження, – розповідає Вікторія. – Лікарі були дуже здивовані.

І якщо раніше стверджували, що таке не лікується, то тепер кажуть: «Всяке буває…»

– каже жінка

Віта зробила велику помилку, як і майже всі важкохворі, коли одужують. Вона завантажила себе щоденною роботою, бо ж у неї п’ятеро дітей – клопоту вистачає. Думала, що уже здорова. Але раптом їй погіршало. Зрозуміла – хвороба повернулася. 

– Мені з кожним днем ставало все гірше і гірше, – згадує. – Чоловік призначив дуже строгу дієту. Знову підібрали суміш трав для пиття. 

Віктор дуже переживав за дружину, тож запропонував звершити єлеєпомазання. Жінка не просила здоров’я і життя, а тільки сили витримати все, що назначив Господь. Це диво, бо саме тоді відчула, що їй легшає.

Лікування, прописане чоловіком, триває уже 11 років. Жінка відмовилася від офіційної медицини. В онколікарню, куди її направляли, не їздила жодного разу. Коли Вікторія зробила УЗД серця і кардіограму, то лікарі були дуже здивовані, що у 50 років її серце і судини в ідеальному стані. Як таке може бути?

– Зараз я працюю помірковано, потроху, і не роблю помилок, як колись. Ходжу влітку по ягоди та гриби. Завдяки мудрим порадам чоловіка утримуюся від важкої роботи, чим продовжую своє життя і покращую здоров’я. Тішимося п’ятьма дітьми та шістьма онуками, – підсумовує Вікторія.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.