У центрі Ковеля відкрили пункт постійного базування екстреної медичної допомоги

18.02.2022 о 16:40 · 3 хв читання

Сьогодні, 18 лютого, у Ковелі на вулиці Степана Бандери, 9 відбулось урочисте відкриття пункту постійного базування екстреної медичної допомоги.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Як відомо, основна їх база знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького. Втім, це – мікрорайон Ковель-2, що створювало труднощі з доїздом в інші частини міста.

Тож міська влада допомогла з приміщенням у центрі і надала його в оренду КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». З бюджету громади виділено майже 530 тисяч гривень на ремонт. Тут було здійснено реконструкцію мереж опалення, водо- та електропостачання, проведено каналізацію, замінено підлогу, вікна, двері, стелю.

Нині для потреб колективу облаштовано кімнату для безпосередньої роботи, відпочинку медперсоналу, водіїв, санвузол. Поряд з приміщенням знаходиться стоянка для карет швидкої допомоги.

Це приклад того, як ми усі разом спільно можемо зробити гарну справу. Раніше роботу медиків ускладнювало те, що вони знаходились в районі Ковель-2. Усі ми знаємо те проблемне перехрестя. Автомобілі там затримувались на деякий час. А інколи кілька хвилин можуть вартувати людського життя. Тепер, дякуючи нашим депутатам, які підтримали ініціативу щодо виділення коштів, а також РЖКП №1, яке оперативно зробило ремонт, ми маємо чудові умови для бригад швидкої допомоги

– зауважив міський голова Ігор Чайка

Ігор Чайка запевнив, що і надалі медики можуть розраховувати на підтримку міської влади.

Медичний директор з оперативної роботи КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Андрій Абрамов каже, що дуже давно їх працівники чекали цього моменту. Тепер три бригади швидкої будуть і надалі базуватись у мікрорайоні Ковель-2, дві – переїхали на вулицю Степана Бандери, 9.

Я дуже вдячний міській владі за те, що прислухалася до нас, допомогли нам здійснити маленьку мрію — отримати свій пункт в центральній частині міста. Я думаю, що від цього виграють не тільки ковельчани, але й наші фахівці, які будуть працювати в зручних, комфортних умовах

– сказав він

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X