У центрі Ковеля створять новий пункт екстреної медичної допомоги

15.05.2021 14:53

Новий пункт екстреної медичної допомоги створять на вулиці Степана Бандери.

Про це написав перший заступник голови Волинської облради Юрій Поліщук у Фейсбуці.

Днями він обговорив це питання разом з міським головою Ігорем Чайкою на спільній нараді за участю його заступників та керівництва комунального підприємства «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Підсумком спільної наради став огляд приміщень, які запропонувала міська влада, аби в центрі міста облаштувати додатковий пункт «швидкої» допомоги, в якому можна було б розмістити дві додаткові бригади.

Приємно, що в цьому питанні вдалося знайти порозуміння з керівниками міської ради. Зійшлися на тому, що для таких потреб найліпше підходить приміщення на вулиці Степана Бандери, 9, де є можливості створити всі необхідні умови. Представники міської влади пообіцяли належно облаштувати ці приміщення, відповідно до специфічних вимог екстреної медичної допомоги. Лише після цього бригади «швидкої» переїдуть у центр міста

– написав Юрій Поліщук

Політик зауважив, що розміщення двох бригад «швидкої» допомоги в центральній частині Ковеля значно спростить і пришвидшить можливості доїзду «швидкої» до центральних і спальних мікрорайонів Ковеля, а також навколишніх сіл. Адже діючий пункт екстреної медицини на п’ять бригад зараз функціонує у приміщенні колишньої вузлової лікарні на території «Ковеля-ІІ».

Таке розміщення нерідко створює незручності для швидкого доїзду до окремих територій. На своєму шляху бригадам «швидких» доводиться долати транспортні розв’язки та залізничні переїзди, де утворюються корки. Тому облаштування нового пункту в центрі Ковеля покликане вирішити проблему.

Юрій Поліщук відвідав відділ екстреної медичної допомоги в Ковелі та ознайомився з умовами роботи водіїв, лікарів і фельдшерів цього пункту, обговорив із ними проблемні питання. А це, в першу чергу, – незадовільний температурний режиму взимку, стан покрівлі та ряд дрібніших проблем, які необхідно вирішувати.

Потім у Луцьку було проведено додаткову робочу зустріч, у результаті якої директор комунального підприємства «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимир Шмаль отримав чіткі вказівки щодо наших подальших дій і конкретні завдання до виконання.

Фото зі сторінки Юрія Поліщука

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Зате тепер зрозуміло навіщо продали приміщення з гаражем на вул. С. Бандери за 2 млн грн… Місто зможе його викупити під “швидку” за 4 млн грн….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.