У Ковелі і в області десять АТОвців отримають квартири безкоштовно

07.01.2021 10:24

Приємною новорічною новиною поділився у Фейсбуці учасник бойових дій в зоні проведення АТО, голова підрозділу Всеукраїнської спілки «Побратими України» у Волинській області Юрій Ганджала.

За його словами, це – вперше на Волині, коли десять АТОвців отримають безкоштовно квартири. І він зі своєю командою побратимів йшли до цього моменту довгих 2 роки.

І сьогодні, вже в черговий раз, радий поділитися з вами значною подією! Вперше на Волині спілкою учасників бойових дій в АТО «Побратими України» було створено житлово-будівельний кооператив. Пройдений довгий шлях, подолано багато перешкод, але в результаті 10 учасників бойових дій в АТО отримають по 2-кімнатній квартирі абсолютно безкоштовно!

– пише він

Як зазначає Юрій Ганджала, цього разу сертифікат від забудовника отримав Микола Грицюк – голова відокремленого підрозділу Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» в місті Ковелі та Ковельському районі, який з 2014 року по сьогоднішній день захищає Україну зі зброєю в руках на лінії розмежування.

Фото зі сторінки Юрія Ганджали у Фейсбуці

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.