У Ковелі фасад школи №2 вбрали у вишиванку

20.05.2023 о 16:34 · 2 хв читання

18 травня, у День вишиванки, у Ковелі створили велику інсталяцію «Генетичний код нації» – вишиванку довжиною 40 метрів на фасаді закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2.

Як розповідають на сторінці школи у Фейсбуці, це була ідея педагогів на чолі із заступником директора з виховної роботи Іриною Смичик. Кошти на проєкт  виділили особисті, – повідомляє Ковельська міська рада.

Учителі та учні «одягли» стіни у вишиванку. А при вході батьки – Світлана Мороз, Катерина Баляс, Марина Омелянюк, Людмила Невар зобразили символічні українські мотиви: мальви, соняшник, калину, лелеки. Відтепер школярів зустрічатимуть мудрі слова Тараса Шевченка:

Учітеся, брати мої!

Думайте, читайте,

І чужому научайтесь, −

Свого не цурайтесь.

Вишиванка – це символ України, це наш внутрішній світ, берегиня всього українського, це той ланцюжок, який з’єднує  українців у всьому світі. Візерунок зірки символізує оберіг від зла та негативу. Кажуть, що такий орнамент має сильну позитивну енергетику, чого в час війни нам всім не вистачає. Наш дизайн – код нації. Заслуговує овації. Дружна команда вчителів, учнів та батьків, яка у важкий воєнний час зробила усе для того, щоб рідна школа усміхалася до гостей і жителів мікрорайону Ковель-2 вічно живими барвами та орнаментами української вишиванки

– йдеться у дописі

Фото зі сторінки школи №2 у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X