У Ковелі оголосили конкурс на посаду директора школи №2

28.12.2020 16:00

Рішення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м. Ковеля міська рада прийняла 24 грудня 2020 року № 2/24.

Нагадаємо, колишній директор цього навчального закладу Ігор Ткачук у жовтні очолив ліцей №13. Наразі обов’язки керівника виконує Оксана Цопа.

Як зазначають в управлінні освіти виконавчого комітету, кінцевий строк подання документів: по 18 січня 2020 року.

Конкурс проходить у п’ять етапів.

І етап: з 28 грудня 2020 року по 16 січня 2021 року – прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на посаду директора закладу загальної середньої освіти.

ІІ етап: з 18 січня по 19 січня перевірка конкурсною комісією поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам та оприлюднення кандидатур, які допущені до участі у конкурсному відборі.

ІІІ етап: з 20 січня по 26 січня ознайомлення кандидатів з закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу загальної середньої освіти.

ІV етап: 27 січня проведення конкурсного відбору:

  • проведення письмового іспиту (тестування), з метою перевірки знання кандидата законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;
  • перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
  • презентування кандидатами публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Дата та місце початку конкурсного відбору: 27 січня; м. Ковель, вул. Незалежності, 73 (приміщення Ковельської міської ради).

V етап: з 28 січня по 29 січня визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів конкурсу на офіційному вебсайті Ковельської міської ради.

З 29 січня по 1 лютого призначення переможця конкурсу на посаду та укладання з ним строкового трудового договору (контракту).

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.