Визначено переможців конкурсу на посади директорів трьох ліцеїв

25.08.2020 14:41

Відбувся черговий етап конкурсу на посади директорів закладів загальної середньої освіти міста Ковеля – ліцеїв №№3, 10 та імені Олени Пчілки.

Письмове тестування на знання законодавства України в галузі освіти, професійних, управлінських компетентностей та публічна презентація перспективного плану розвитку закладів проходили усі претенденти одночасно у присутності членів конкурсних комісій, – повідомляє Ковельська міська рада.

Тестування складалося з 50 питань, обраних у довільному порядку з двохсот.

Конкурсантам було запропоновано на вибір 6 варіантів тестів.

До наступного випробування були допущені усі учасники, адже вони дали більше 50% правильних відповідей (понад 26 питань). Перевірка робіт відбувалась у присутності всіх членів комісій за наданими ключами розв’язків.

Комісіями затверджено такі результати:

Комісія заслухала також публічні презентації перспективного плану розвитку закладів. Крім того, учасникам конкурсу було запропоновано письмово розв’язати ситуаційне завдання та пройти співбесіду.

Усі успішно справились із поставленими завданнями. У результаті переможцями конкурсу стали – Василь Оксентюк (ліцей №3 імені Лесі Українки), Олена Вальчук (ліцей імені Олени Пчілки) та Світлана Шворак (Ліцей №10), з якими буде укладено трудові договори у формі контрактів.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.