У Ковелі хірурги врятували чоловіку обидві ноги

19.05.2021 10:55

Ковельські судинні хірурги врятували чоловіку обидві ноги, які він міг втратити через повне перекриття кровотоку в артеріях.

Хворий, 1969 року народження, звернувся до лікарів відділення інтервенційної радіології Ковельського МТМО зі скаргами на виражені болі в попереку і обох нижніх кінцівках, переміжну кульгавість, похолодання кінцівок і почервоніння пальців стоп, – повідомляє медичне об’єднання.

Після проведення ангіографії діагностовано оклюзію черевного відділу аорти відразу під нирковими артеріями (100% перекриття), оклюзії обох здухвинних артерій.

Командою судинних хірургів у складі Олександра Голуба, Василя Войтовича та Олеся Курила проведено аорто-стегнове біфуркаційне алошунтування (штучним протезом). Операція тривала упродовж чотирьох годин. Її складність полягає у безпосередній близькості розташування аорти біля ниркових артерій. Завдяки високій професійності медиків операція пройшла успішно. Нині болі в ногах пацієнта не турбують, він відновлюється в післяопераційному періоді.

Пишаємося успіхами наших лікарів! Пацієнту бажаємо швидкого одужання! Бережіть себе та будьте здоровими!

Фото: Ковельське МТМО

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.