У Ковелі курсант ліцею вкрав з магазину парфумерію

17.08.2020 о 09:01 · 1 хв читання

Учень 10-го класу Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв небесної сотні вкрав у магазині туалетну воду, вартістю 995 грн.

Перебуваючи в торговельному закладі на бульварі Лесі Українки у Ковелі, він відірвав акустомагнітну наліпку системи захисту з коробки флакона «Versace Pour Homme» і поставив його назад. У подальшому переконався, що за ним ніхто не стежить, поклав туалетну воду в кишеню шортів. Розраховуючись за інший товар, не сплатив за парфумерію, чим завдав крамниці збитків на вищевказану суму.

Однак завдяки камері відеоспостереження правоохоронцям вдалося встановити особу неповнолітнього злодія. Матеріали кримінальної справи скерували до до суду.

На судовому засіданні юнак разом зі своїм законним представником та адвокатом подали спільне клопотання з проханням звільнити його від кримінальної відповідальності у зв’язку з примиренням із потерпілою стороною та відшкодуванням збитків.

Ковельський міськрайонний суд задовольнив клопотання і звільнив неповнолітнього обвинуваченого від кримінальної відповідальності, а провадження закрив. Втім, курсант ще має сплатити в дохід держави 628 грн. 04 коп. процесуальних витрат за проведення експертизи.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X