У Ковелі малолітній битою розбив голову однолітку

26.09.2020 16:23
Фото ілюстративне

Малолітні гралися у подвір’ї житлового будинку у Ковелі. Іграшковий літак 12-річного хлопця застряг на дереві, і він попросив іншого його дістати. Той заліз на дерево і став з нього насміхатися.

Обурений хлопець кинув по своєму кривднику на дереві землею, попавши в обличчя. А коли той зліз із дерева, то почалася бійка. Власник іграшки взяв дерев’яну биту і вдарив однолітка по голові. Судово-медична експертиза зафіксувала тяжкі тілесні ушкодження: лінійний черезшовний перелом лівого скронево-тім`яного зчленування, забій м`яких тканин лівої завушної ділянки.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження. А батьки потерпілого звернулися до суду із цивільним позовом.

На судовому засіданні обвинувачений 12-річний учень Ковельського ліцею імені Олени Пчілки визнав провину і сказав, що засуджує свій вчинок. Він вибачився перед потерпілим та його матір’ю, які вимагали суворого покарання.

Ковельський міськрайонний суд задовольнив клопотання прокурора про застосування примусових заходів виховного характеру у вигляді застереження та передачі хлопця під нагляд матері строком на два роки.

Цивільний позов про відшкодування матеріальної та моральної шкоди суд повернув позивачу, роз’яснивши, що він може бути поданий в порядку цивільного судочинства.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.