У Ковелі міська влада хоче закрити ліцей №5

02.03.2023 о 11:32 · 2 хв читання

Міська влада виношує ідею так званого злиття двох навчальних закладів загальної середньої освіти – ліцею №5 та школи №8, які розташовані поруч, внаслідок якого «п’ятий» ліцей припинить своє існування.

Про це «Ковель media» стало відомо з власних джерел.

Нещодавно у ліцеї №5 відбулися збори трудового колективу. Їх проведення ініціювало управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради. На збори прийшли заступник міського голови, лучанка Наталія Маленицька, начальник управління освіти Віктор Бичковський, голова профільної постійної комісії міської ради Світлана Верчук, яка є директором Центру професійного розвитку педагогічних працівників, та голова Ковельської міської організації профспілки працівників науки і освіти Ігор Сезьомін.

Віктор Бичковський повідомив трудовий колектив закладу та присутніх батьків учнів про те, що «треба провести злиття шкіл». Персонал нібито залишиться той самий, а учні ліцею будуть продовжувати навчатися у своїй будівлі. Колектив та батьки виступили проти такої ідеї від місцевої влади.

Ми не дозволимо цього зробити! І якщо треба буде, то прийде і 150 чоловік…

– заявив чиновникам хтось із батьків

Як відомо, 29 серпня 2018 року тодішній міський голова Олег Кіндер підписав контракти з переможцями конкурсних відборів на посади директорів. Відповідно, колектив «п’ятої» продовжив очолювати Ярослав Стасюк, а «восьмої» – Василь Шворак. Контракти з ними підписано на 6 років, тобто до кінця серпня 2024 року.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (30)
 1. Та. Все просто солодкий шмат землі й будівля, певно вже комусь призначили. Буде чергова пецерія чи там торговий центр чи ще який “заклад”. А діти? А що діти дити то такоє

   1. Цих заступників з Луцька: Маленицьку і Яковлева треба гнати з Ковеля,бо при такому мерові ці тут для Палиці і Івахіва все знесуть,щоб ті могли будувати

    1. На мою думку ,хтось поклав око на будівлю,та земельну ділянку довкола неї.

 2. Так це точно краще зробити школу в міській раді, там хоч ремонт і гроші виділяються немаленькі

 3. Блін, ну це звісно жесть, ” Персонал нібито залишиться той самий, а учні ліцею будуть продовжувати навчатися у своїй будівлі. “, який тоді сенс в цьому ніби то злитті двох шкіл?!

  1. А сенс в тому,що земельки нема вже загнати,все розікрали,треба звільняти місце.Розказують казки,це ж скільки треба коштів щоб все майно 5 ліцею перевести,документація і таке інше,на баланс 8.отак все заберуть,муніципальну варту за шалені гроші,ринкі позакривають,а там як в Луцьку пожежі випадкові .батькам треба відстоювати право на навчання,яке записане в конституції.Бо її ніхто не відміняв,оце так децентралізація,роблять що хочуть і як хочуть.Зрештою,як і всі “реформи”порошенка,на знищення простих людей.

 4. Пройде реорганізація, Вася на пенсії, Славіка звільнять, директором Бичковський,а начальніком управління Верчук. Ше не поняли?!

 5. Все закривають,валять і на цьому бабло щей заробляють краще хай взяток і некрадуть в державі тоді буде в нас Україна процвітати,а товче руйнують

 6. Пам‘ятаю, як колись ще садочки закривали.
  А тепер вже і школи.
  Та ще й в центрі міста(
  А що там буде…

 7. Як завжди, брехня і маніпуляція. Ті, хто це пише, добре знають, як кинути “кісточку” посполитим – нехай гризуться черговий раз ))) А коли дійде до правди, вибачень, точно не буде від цієї помилки.

 8. Закривають садки, скорочують школи … певно з новою владою міста до нас повернулись 90‘
  В той час вони своє не взяли то тепер доганяють.

 9. Війна- саме той час, коли потрібно реорганізовувати,”зливати” і т.д.Якщо всі залишаються на своїх робочих місцях, класи не розформовуються – то для чого розпочинати це все?Чи це просто “обіцянки-цяцянки”, щоб батьки і вчителі все тихо “проковтнули”?

 10. нам не потрібні освічені діти. владі потрібні дебіли, які будуть вкалувати за шмат хліба. Оце і є та бандитська влада.

 11. Батьки та трудовий колектив зверталися з проханням щодо виділення коштів на ремонт фасаду Ліцею 5.Та ,видно, у влади знайшовся кращий варіант для вирішення питання…

  1. Просто дуже гарне місце фасадна ділянка не дешево стоїть закриють рік постоїть все ушатають а потім скажуть немае грошей обслуговувати на аукціон тай по школі

 12. Під час війни чудити???? А переселенці де будуть вчитись??? Продати вирішили??? Сволочі!!!! Не получиться… Бичковського пора на нари…

 13. Ці люди 40+, такі злі. Їм завжди чогось не хватає і вони скиглять зі своїх диванів. Надіюсь я не стану таким ображеним, на весь світ(

 14. Ще один куб збудують з китайким барахлом,чи класік,щоб всі вже залилися кавою! Сукі! ви знищили місто,перетворивши у лайно!

 15. Давайте не дамо закрити 5школу.Підемо на мітинг під міську раду.А тут все ясно,хтось поклав око на цю землю.бо мало у нас ще торгових центрів.

  1. Допоки нашим містом будуть керувати іногородні? У нас не вистачає людей? Як це так, у своїй хаті керує сусід?

 16. Дякую всьому педагогічному колективу школи 5 за міцні і ґрунтовні знання, за підтримку, розуміння і віру в кожного учня, за батьківське піклування про кожного свого вихованця! Це не школа – це дім благодаті і добра, це заклад, де по-особливому тепла і дружна атмосфера, де дають раду навіть найбільшим бешкетникам, яких викидають зі своїх шкіл славнозвісні школи! У стінах школи нас навчили людяності, добра, милосердя і порядності. Нашій маленькій школі честь і хвала, а Вам, можновладці, які отримують кошти за рахунок сплати податків ті ж самі вчителі – сором, ганьба!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X