У Ковелі на бульварі Лесі Українки до Дня матері відкрили фотовиставку

08.05.2022 16:54

У ці травневі дні Ковель розцвів ще й від посмішок жінок нашої громади. На бульварі Лесі Українки представлено проєкт «Бути матір’ю». 50 чарівних наших землячок отримали почесне право стати його частинкою.

Сьогодні, коли вся Україна вшановує своїх берегинь, відбулось відкриття фотовиставки. Спершу її готували до жіночого свята у березні, щоб відзначити тих, хто своїми вміннями й професійними якостями, ставленням до людей — підтверджував статусність, глибину українок. Але розпочалася війна…, – повідомляє Ковельська міська рада.

Втім, за ці два місяці жінки громади своєю волонтерською роботою лише посилили бажання розповідати про своїх і пишатися своїми.

Тож проєкт приурочили до Дня матері. І хай не всі жінки, фото яких ми можемо бачити на виставці, встигли стати мамами. Тут представлені освітяни, медики, громадські активісти, працівниці культури, спортсменки.

Тож у цьому контексті, безумовно, кожна — мама своєї справи. Мама — у своєму служінні людям. Без професійних, людських якостей, вмінь, зусиль цих жінок — наш світ був би іншим. Завдяки справі, в яку кожна з них вкладає серце й душу, наша громада — сильна.

На відкриття проєкту прийшло чимало родин з дітьми. І у малечі була гарна нагода почитати вірші своїм найріднішим, подякувати їм та подарувати добрі слова.

Зі святом Вас, ковельчанки! З Днем матері!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *