У Ковелі на мікрорайоні «Сільмаш» комунальники ліквідували масштабну аварію водопроводу

22.03.2024 о 13:00 · 2 хв читання
Фото: Ігор Чайка

Сьогодні зранку у Ковелі відновлено водопостачання та каналізування на мікрорайоні «Сільмаш». Для цього працівники комунального підприємства «Ковельводоканал» працювали всю ніч.

Про це повідомив міський голова Ігор Чайка.

Він дякує нашим комунальникам за злагоджену роботу у важких нічних умовах, професіоналізм та оперативність, адже зранку планувалося в разі необхідності навіть підвозити воду для побутових потреб.

Фото: Ігор Чайка

За словами мера міста, аварія каналізаційного колектора на вулиці Полковника Литвинюка – дуже складна і для повної її ліквідації знадобиться ще 3-4 дні. Вік цього колектора – 50 років, тож вона сталася саме внаслідок зношеності каналізаційної мережі.

Уже третій рік ми проводимо роботи із санації каналізаційних труб в центрі Ковеля для запобігання таким непростим аваріям. Труби оновлюємо через монтаж полімерного рукава в їх порожнину, що набагато простіше, ніж заміна.

Оцінити складність робіт на вулиці Полковника Литвинюка можна за фото. На фото також показуємо сучасні пластикові труби, які вкладаємо замість зношеної мережі

– зазначає Ігор Чайка
Фото: Ігор Чайка
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Пропоную перейменувати міськраду в цирк на дроті пише:

    Ігор Леонтійович ви ото восени доповідали нам що разом з своїм замом Яковлевим проінспектували всі об’єкти критично інфраструктури потім провели дуже серйозну нараду, відзвітували що все в місті відремонтовано . А тепер що? Конфуз вийшов як завжди.

  2. Давай геть забув. Вам з Яковлевим по ордену а ліквідаторам по мудалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X