У Ковелі на території колишнього військового містечка влада хоче дозволити побудувати таунхауси

12.09.2023 о 09:55 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

У Ковелі розробили зміни до детального плану території кварталу житлової забудови на вулиці Володимира Кияна – на території колишнього військового містечка.

Замовником містобудівної документації є відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради, а розробником – приватне підприємство «Ковелькомунпроєкт», – повідомляє міськрада.

Відповідно до генерального плану міста, земля належить до територій житлової садибної забудови.

Детальним планом передбачається зміна цільового призначення тринадцяти земельних ділянок, які перебувають у приватній власності, для розміщення малоповерхової житлової забудови (для колективного житлового будівництва) з метою використання за новим цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та будівництва на них дванадцяти блокованих житлових будинків й індивідуального житлового будинку. Площа забудови складатиме 1382,6 кв. м, площа мощення – 1441, 05 кв. м, площа озеленення – 1162,35 кв. м.

Пропозиції з приводу містобудівної документації місцева влада приймає до 14 жовтня 2023 року.

Громадські слухання з обговорення даного проєкту відбудуться 3 жовтня 2023 року о 15:00 в сесійному залі Ковельської міської ради.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (12)
  1. Потрібно перевірити землю де були склади. Там можуть бути ями з закопаними ковельчанами. А може хтось бажає побудуватися на могильникові!

    1. Грамотій! Там закопано 30 тис. ковельчан і військовополонених. Якщо не знаєш помовчи. Зайди в бібліотеку напроти СШ №3 там тобі дадуть почитати протоколи, якщо вмієш читати, або піймай Косьцьовята він тобі розповість. Ось це поле між Вербським кладовищем та Дубове все могильник. Потрібно визначитися де ці ями з кістками. Люди просто не знають, на яких, чиїх кістках вони картоплю вирощують. Штукатурити Вербську школу привезли пісок з людськими кістками, це був скандал у 2017 році. Телебачення України це все показало, а московське підхватило і на весь світ Ковельщину обісрало.

      1. Послухай, “грамотний”, будувати таунхауси хочуть на території колишнього військового містечка, там колись за Польщі їдальня військових була. Тут нічого не хоронили! А землю на штукатурку возили з незаконного карєра, який за кол. військовою частиною по вул. Кияна, напроти бувшого льонзавода. Не плутай грішне з праведним!

  2. На ситуаційній схемі об’єкт показано в санітарно-захисній зоні кладовища с. Вербка.

    1. Хлопець не розуміє, що я рекомендую провести експертизу землі для його ж безпеки. Мабуть йому там пообіцяли “таню с хаусом” він за це зацепився аби отримати. Але коли його будинок буде стояти на могильникові та всі його діти не зможуть дожити до 40 років ця дурна голова не розуміє цього. Там копнеш землю й невідомо, що може виникнути. Трупний яд там однозначно є, а може й сибірська язва.Там все може бути. Схема плана достатньо розпливчата, що конкретно не дозволяє зрозуміти. Від вул.Кияна на 50 м. казарми, а це далі. Тоді там були склади, а на чому вони були побудовані ніхто толком не знає. Про це неодноразово писали Косьцьовят та наш москвіч Об`єдков в “Вістях Ковельщини” десь в 2017 чи в 2018 роках, там гарно написано. Потрібно пошукати, це дуже важлива справа. Влада має бажання віддати землю людям, щоб не будувати всякі там меморіли як у Володимирі та Луцьку.
      О! Знайшов, стаття “Коли на Ковельщині вшанують пам’ять ковельчан, невинних жертв війни?” від 15.11.2018р. в “Вістях Ковельщини”

      1. Погоджуюсь, що експертизу треба провести на тому місці, де незаконний карєр, звідки брали землю на штукатурку. Але проєктувальники “Ковелькомунпроект” накосячили в Ситуаційній схемі: на маленькому фото зліва видно, що будівництво мають вести навпроти багатоквартирного житлового будинку, це легко можна порівняти з Гугле-земля, а на великій карті з генерального плану обєкт справді опинився в санітарно-захисній зоні кладовища. Ось такі тупорилі проектувальники у Ковелі. Може то їх долари засліпили?!

        1. Вихтор Дубіна хлопець толковий, може йому не так розповіли, що вони бажають, тому й помилка. Зрозумій, що 30 тис. ковельчан в одну яму не звалювали. Де комбікормовий був Шталаг 301 й військовополонених німці не повезуть за Вербське кладовище, їх звалювали десь справа від вул.Суворова. Я зацікавився цією темою, хоча з початку не повірив, що таке могло бути, а потім почав шукати старожилів і знайшов. На Вербці був такий міліціонер Павло Аврамович, але він про захоронення нічого не знав. Мало того, хто розстріляв Вербський монастир він також з помилками мені розповів, його інформація була не вірна.Мене цікавила чудотворна ікона св.Миколая яка там була до війни, але вона втраченеа назавжди. В Мильцях є її список, кажуть, що також чудотворна. Випадково мені підказують найти бувшу вчительку з СШ №1 Галину Яківну. Знайшов!!! Під час війни їй було 5 років, але оце поле їй запамяталось на все життя. Ці могильники навіть добре не закопали з землі сторчали людські руки й ноги. Це було страшне видовище! Вона мені багато дуже цікавого розповіла, хоть книгу пиши про Ковельщину!)))

          1. Нема такої посади “хлопець толковий”. Є директор, є архітектори… Тільки барани можна запроектувати один обєкт в двох різних місцях, це дуже добре видно на Ситуаційній схемі.

  3. I далi йде все ,,по cхeмi..земля-грошi..,,Люди ходять до церкви..але Бог iх не чуе. I. не почуе..Вiн карае..як. карае в Тойкутi,,але чомусь столярний цех так i працюе на ,,краденому лiсi. I на кладовищi.Хтось скаже..це було давно.але кладовище..останнiй будинок кoжноi людини..Так чому. i хто дозволяе руйнувати цi будиночки.

  4. Чому ж мовчить вождь Ватутіна)
    Хай будують.
    І де та муніципальна варта? Ділянки стоять зарослі по 20 років. Хай би таких штрафували. Хай будують або продають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X