У Ковелі нетверезий керуючий відділенням Ощадбанку побив у під’їзді жінку

04.03.2023 18:22
Фото ілюстративне

Керуючий відділенням № 10002/0131 філії Волинського обласного управління АТ «Ощадбанк», яке розташоване в Турійську, завдав тілесних ушкоджень своїй дружині. Проти нього поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 125 КК України.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду від 1 березня.

Банкір є мешканцем Ковеля. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час конфлікту зі своєю дружиною, який стався близько 21:00 на майданчику першого поверху житлового багатоквартирного будинку, він вдарив її кулаком в обличчя, після чого, схопивши рукою за шию, двічі вдарив головою об стіну під’їзду. Вже у квартирі ще раз її вдарив долонею по голові.

В судовому засіданні обвинувачений заявив клопотання, в якому просив звільнити його від кримінальної відповідальності у зв’язку з примиренням із потерпілою. Дружина підтримала це клопотання. Прокурор не заперечував щодо закриття провадження у справі.

У суді також встановлено, що банкір щиро розкаявся у вчиненому, тобто визнав свою провину.

Суддя Андрій Чалий постановив звільнити ковельчанина від кримінальної відповідальності та закрити провадження.

Цивільний позов дружини до свого чоловіка про відшкодування моральної шкоди, завданої в результаті вчиненого кримінального правопорушення, суд залишив без розгляду.

Втім, ухвала може бути оскаржена до Волинського апеляційного суду.

Поділитися:

Коментарі

  1. А з яких це пір судові справи попадають до журналістів? Там закон про розповсюдження інформації не діє?

  2. А хто це в Ковельському суді зливає інформацію по судових справах? Закон про розповсюдження інформації там не діє?

    1. Єдиний державний реєстр судових рішень працює уже багато років і відкритий не тільки для журналістів, а й для всіх громадян.

      Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України відповідно до Закону України «Про доступ до судових рішень» від 22.12.2005 року № 3262-IV.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *