У Ковелі невідомі вкрали водозабірну колонку, яка була порятунком для мешканців

26.11.2022 11:32

Днями працівники «Ковельводоканалу» помітили, що біля перехрестя вулиць Винниченка та Незалежності невідомі поцупили ручну водозабірну колонку.

Про це повідомляє адміністратор «Гарячої лінії» Ковельського міського голови.

У сьогоднішній час, коли енергетикам доводиться часто вимикати світло, такі колонки стали порятунком для мешканців та гостей міста. Вони не під’єднанні до електрики, тому кожен бажаючий може вільно набрати тут води.

Колонку біля перехрестя Винниченка та Незалежності працівники водоканалу встановили на початку березня цього року. Адміністрація комунального підприємства прийняла відповідне рішення у зв’язку з введенням воєнного стану в нашій державі, щоб люди могли вільно набрати собі вдосталь води.

Але хтось зняв і забрав верхню частину конструкції і тепер водозабірна колонка не працює.

Шановні мешканці громади! Закликаємо вас берегти наше спільне майно, не ламати його і не викрадати

– йдеться у дописі «Гарячої лінії»
Поділитися:

Коментарі

  1. Це точно. А скільки колонок розібрав сам водоканал? Це нікого не цікавить?

 1. Там ніхто не крав тої колонки ,вже її давно Водоканал демонтував тільки зараз коли люди не мають води то треба на когось скласти провину ,якщо спитають.

  1. Помиляєтесь. Була.
   В іншому чаті жіночка писала , як бачила якогось мужчину чи то діда (на велосипеді з коричневою сумкою спереду) і ще робила йому зауваження.
   Напевно, собі спіздив чи на метал.

   1. А хто демонтував колонку на перехресті доріг Грушевського та Винниченка?Кому вона заважала?До неї ходили стареньки люди з банками та битончиками.Я особисто і зараз з початку війни бачила як підходили до неї люди і запитували як можна набрати води.Та на жаль…Допомагали їм люди які тут проживають…

 2. Таких нелюдів треба вчити:привязати до стовпа і зняти штани щоб усі бачили що це за “людина”.

 3. Та це сам водоканал і зняв, ні,, щоб поставити більше колонок в такий час,то вони і далі демонтують.

 4. А коли водоканал демонтовував колонки мотивуючи тим, що люди користуються водою і не платять і вимагали укладення договорів, то чомусь змовчав, що ці колонки не мають жодного відношення до централізованого водопостачання і з*явилися куди раніше та являються скважинами. Коли на Левицького люди не дозволили демонтувати колонку, то водоканальські вишкребки перекрили воду. Бо бачиш, люди які проживають в гуртожитку і не мають води користуються скважиною і не платять!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *