У Ковелі викрадену водозабірну колонку повернули на місце

30.11.2022 09:00

Учора вранці у Ковелі біля перехрестя вулиць Винниченка та Незалежності чоловік похилого віку встановив ручну водозабірну колонку, яку хтось нещодавно вкрав.

Про це «Ковель media» розповіли мешканці, які проживають поруч.

Більше того, як запевнили працівники УВКГ «Ковельводоканал», це саме ота водозабірна колонка, котру поцупили. Виявляється, що таких колонок зараз не виробляють і запчастини до них віднайти надто складно, але «Ковельводоканалу» все одно вдавалося її підтримувати в робочому стані. Особливо вона стала у пригоді зараз. У такий важкий час забрати в людей додаткову можливість мати воду – неприпустимо, – повідомляє адміністратор «Гарячої лінії» Ковельського міського голови.

Хто позарився на водозабірну колонку і хто її встановив назад, ми не знаємо. Втім, дуже хочеться вірити, що у того, хто скоїв крадіжку, прокинулися залишки свідомості і з’явилося розуміння того, що зараз потрібно навпаки гуртуватися і підтримувати одне одного

– йдеться у повідомленні «Гарячої лінії»
Поділитися:

Коментарі

  1. Ту колонку зняв хороший господарь,він іі зняв щоб вона ні змерзла і накрив пакетом,як колись робили

  2. Ото стаття. . .подякуйте тому дідусю, що полагодив непрацюючу колонку для людей, на відміну від працівників водоканалку в чиї обов’язки то входить і він їх не виконував

  3. О то це наш сусід) ввн походу її просто зняв на зиму реально! Але вже шуму, навели то назад вчіпив

  4. Ще така сама колонка була біля будинку 3, по вул. Тімірязєва. Кажуть, що водоканал влітку зняв, щоб провести технічне обслуговування і забули встановити на місце. Чекаємо.

  5. Я сам особисто знаю цього чоловіка. Він доглядає за цією колонкою. Коли влітку її поламали водоканал відмовився її ремонтувати, тільки встановили і все! Цей чоловік ремотував своїми силами. Ніхто її не крав. Зняли щоб не замерзла. А водоканал нехай попіклується про утеплення цих колонок бо зимою воду викачати буде не можливо!!!!!!

  6. Я сам особисто знаю цього чоловіка. Він доглядає за цією колонкою. Коли влітку її поламали водоканал відмовився її ремонтувати, тільки встановили і все! Цей чоловік ремотував своїми силами. Ніхто її не крав. Зняли щоб не замерзла.

  7. Мало залишилось таких добрих людей,ось такий собі простенький мужичок робить добру справу.Поки має сили і здоров”я,а може і не має,але все рівно хоче робити добро людям.Такі люди,вони і все життя прожили в доброті.Таких людей які ось так собі,безкорисливо щось зробили на жаль мало.. Спасибі чоловіче і пишаюся, що такі чуйні, щедрі душею і небайдужі люди є на світі! ЗДОРОВ’Я ВАМ і ПОВАГИ від людей.Низький уклін ВАМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *