У Ковелі перекрили вулицю Грушевського: замінюють мережу водовідведення

30.11.2022 о 11:13 · 2 хв читання

У Ковелі на вулиці Грушевського УВКГ «Ковельводоканал» проводить заміну системи водовідведення. У зв’язку з цим частково обмежено рух транспорту на цій ділянці дороги.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

Майстер підприємства Владислав Ковальчук каже, що працюватимуть упродовж тижня і планують заміни 170 метрів труб. Він наголошує, що роботи виконуються за новими технологіями, без руйнування асфальтового покриття.

Їх проводить фірма із Запоріжжя – ТОВ «Авто-М», яка частину свого бізнесу релокувала у Львів. До речі, такі технології на Волині використовуються вперше.

Ми проводимо санацію труб. Спочатку за допомогою спеціального обладнання їх оглядаємо, ретельно вичищаємо. Після цих операцій в трубопровід вводиться рукав, який закріплюється спеціальною сумішшю. Тобто, ми просто реставруємо трубу. Тепер всередині старих мереж знаходиться поліетилен, термін служби – більше 50 років. Учора пройшли 30 метрів, а відкритим способом такі роботи зайняли б більше часу

– зазначив майстер запорізької компанії Ігор Гошко

За словами головного інженера «Ковельводоканалу» Вадима Огея, такий спосіб заміни мереж вони планують використовувати і в подальшому. Це менш фінансово затратно, адже не потрібно викопувати траншеї, потім відновлювати дорожнє покриття. Така технологія дозволяє проводити роботи в стислі терміни, вони створюють значно менше незручностей мешканцям.

Увечері рух транспорту на цій ділянці дороги буде відновлено.

Кошти на заміну мереж водовідведення виділено з бюджету громади.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Наша фірма займається цим вже більше 10років. Хотілося теж прийняти участь в проекті заміни трубопроводів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X