У Ковелі перевиконали міський бюджет: на що депутати спрямували додаткові мільйони

28.06.2024 о 14:03 · 2 хв читання

Відбулось перше пленарне засідання 51-ї сесії міської ради. На початку депутати озвучили запити та звернення, які в основному стосувались теми благоустрою.

Про це сьогодні повідомила Ковельська міська рада.

Про роботу патрульної поліції інформував та відповідав на запитання обранців громади начальник Ковельського відділу організації несення служби в м. Ковель управління патрульної поліції у Волинській області ДПП Роман Оксентюк.

У ході роботи депутати внесли зміни до головного фінансового документа громади. Джерелом додаткових асигнувань є перевиконання бюджету.

Значну частину цих коштів – понад п’ять мільйонів гривень спрямували на допомогу Збройним Силам України.

Військовослужбовцю, який втратив кінцівку, у співфінансуванні з державним бюджетом буде надано 200 тисяч гривень на іонічний протез. Нагадаємо, що у громаді діє Програма соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців, поранених і зниклих безвісти осіб, які брали участь в АТО, ООС та захисті Батьківщини від збройної агресії рф проти України.

Передбачили видатки на вирішення першочергових завдань в галузях освіти, охорони здоров’я, комунального господарства, соціального захисту.

Два мільйони скерували на добудову приміщення для розміщення магнітно-резонансного томографа та розширення реабілітаційного відділення у Ковельському МТМО. 

Також виділили гроші на поточні ремонти доріг, підготовку закладів освіти до нового навчального року.

На пленарному засіданні депутати погодили зміни до місцевих програм, опрацювали низку земельних та містобудівних рішень. Затвердили у нових редакціях Положення Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю м. Ковеля та Порядок здійснення реабілітаційних заходів в закладі, внесли зміни до Положення про юридичний відділ виконавчого комітету міської ради.

Друге пленарне засідання має відбутись упродовж 14 днів. Про що міський голова Ігор Чайка видасть окреме розпорядження.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
 1. А інвестиційні якісь пропозиції є?? Наприклад з актуального. Поставити з десяток вітряків, а електрику на освітлення вулиць та зменшення ціни для мешканців громади

  1. Отак і живемо одні гребуть а другі платять пише:

   Ну то ж Бойко в нас самий продвтнутий в цьому плані. В закриту котельну що на Сагайдачного поставив генератора і тепер бейджа(рідна сестра бойової жінки) має для свого бізнесу БЕЗКОШТОВНУ ЄЛЕКТРОЕНЕРГІЮ а громадяни міста оплачують весь той банкет, зараз ще десяток другий мільйонів підкинуть на “модернізацію” а алкаш бойко вигадає ще якусь абонплату

   1. СБУ вже їде до вас . Бо не ваше всране діло говорити де є електолстанціїї

    1. Що правда в очі заколола підстилки смердючого алкаш бойка. Наше це діло бо таки от гниди й просрали державу.

    2. Ніякого розголошення не має, Бойко за рахунок громади забезпечив безкоштовною електроенергією бізнес рідної сестри своєї дружини. Якщо це не так, то нехай протверезіє та спростує цю інфу.

 2. а я купив би велике решето. Через нього можна було б добре бабло відмивати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X