У Ковелі побували журналісти відомих видань Іспанії

29.03.2022 18:34
Фото: Андрій Бокоч

Журналісти з Іспанії – відомих часописів El Mundo, El Confidencial, інформаційної агенції EFE – побували на Волині, зокрема, у Ковелі.

Про це повідомляє сьогодні, 29 березня, у Фейсбуці депутат Волинської обласної ради Андрій Бокоч, який супроводжував працівників іспанських мас-медіа.

За його словами, основна мета – показати все те, що дійсно відбувається в Україні в час війни.

Андрій Бокоч каже, що вдалося організувати для представників іноземної преси зустріч із добровольцями «Айдару», а також – спілкування з міським головою Ковеля Ігорем Чайкою.

Зуміли показати, як живуть люди в прикордонному з білоруссю регіоні. І найголовніше – як всіх об’єднала спільна біда.

Іспанці вражені, наскільки ми, українці, стоїмо за своїх горою – ми ділимось із вимушеними переселенцями дахом над головою, одягом, їжею, всім необхідним, а ще – найважливіше – надією на те, що війна швидко закінчиться. І закінчиться Перемогою світла та справедливості. Нашою Перемогою!

Щиро дякую іноземним журналістам, які висвітлюють війну в Україні, які показують її істинне лице. Сьогодні це – дуже важливо

– зазначає Андрій Бокоч

Ковельський мер Ігор Чайка на своїй сторінці у Фейсбуці написав:

Не міг уявити, що зустрічатимуся з журналістами світових видань за таких обставин. Але зараз надважлива кожна нагода донести світові правду про війну в Україні

Фото зі сторінки Андрія Бокоча у Фейсбуці

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *