У Ковелі помер заслужений працівник культури України

24.11.2021 о 16:36 · 2 хв читання
Михайло Тлумак / Фото: Вісті Ковельщини

Сьогодні, 24 листопада, на 89-му році життя помер відомий у Ковелі скрипаль, викладач Ковельської школи мистецтв, заслужений працівник культури України Михайло Тлумак.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Першим учителем у Михайла Тлумака був батько, який подарував на День Святого Миколая здібному синові скрипку. Дарований Богом талант до музики юнак поглиблював спершу в Львівській музичній школі, а потім у Дрогобицькому музичному училищі.

До Ковеля учитель музики та співів приїхав у 1959 році. 1970–1985 роках очолював струнно-смичковий відділ. З його ініціативи в 2000 році при школі мистецтв відкрили клас віолончелі. Понад шість десятиліть Михайло Григорович навчав дітей гри на скрипці в Ковельській школі мистецтв. Тут він працював до останніх днів свого життя.

Михайло Тлумак / Фото: Район.Ковель

Михайло Григорович був засновником відомого на Волині інструментального гурту «Чардаш», солістом знаного ансамблю пісні й танцю «Лісова пісня» та інструментального ансамблю «Ретро».

Високої оцінки заслуговує його праця з оркестром народних інструментів. Під керівництвом Михайла Тлумака оркестр здобув чимало нагород на обласних та всеукраїнських конкурсах і фестивалях. Музикант зі скрипкою об’їздив усю Європу.

У 2013 році йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».

Непросто усвідомлювати, що ковельчани та гості нашого міста більше не почують віртуозної гри талановитого скрипаля.

Михайло Григорович був активним у житті міської громади. Ковельчани знають його як інтелігентну, чуйну, порядну людину, мудрого педагога.

Міський голова Ігор Чайка, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття рідним та близьким Михайла Григоровича.

Сумуємо разом з Вами, розуміємо й розділяємо Ваш біль з приводу тяжкої і непоправної втрати.

Вічна та світла пам’ять!

– йдеться у дописі
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X