У Ковелі порушнику комендантської години при затриманні зламали два ребра

27.08.2022 12:43
Фото ілюстративне

Член Ковельського міського громадського формування з охорони громадського порядку під час патрулювання умисно спричинив місцевому жителю тяжке тілесне ушкодження.

Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду.

Згідно обвинувального висновку, в ніч з 28 на 29 квітня 2022 року обвинувачений взяв участь у спільному патрулюванні з працівниками поліції та членами міського громадського формування з охорони громадського порядку «Охорона порядку» на території міста Ковеля.

Близько 01:30 неподалік будинку №3 на вулиці Фестивальній він наздогнав ковельчанина, якого запідозрив у вчиненні правопорушення, на ґрунті неприязних відносин, що виникли під час попередньої словесної суперечки з ним, умисно вдарив останнього ногою в правий бік тулуба. В результаті удару потерпілий отримав закритий перелом двох ребер зі зміщенням, травматичним пневмо-гемотораксом та підшкірною емфіземою, які відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень.

В судовому засіданні обвинувачений свою провину визнав повністю, щиро розкаявся, просив суд суворо не карати.

Потерпілий заявив, що претензій матеріального та морального характеру до нього не має.

Ковельський міськрайонний суд під головуванням судді Андрія Чалого ухвалив визнати обвинуваченого винним за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України та призначити йому покарання у виді трьох років позбавлення волі умовно.

Вирок може бути оскаржений до Волинського апеляційного суду.

Поділитися:

Коментарі

 1. а два ребра ще зламати? Око за око. І яйця вирвати щоб таки виродки більше не плодились

  1. Не два, а чотири. Два – “око за око”, а ще два – покарання, щоб було асиметрично…

   1. Не “асиметрично”-то якраз без симетрії, а просто СИМЕТРИЧНО, ото буде якраз в міру!😁

 2. Відпиздити привселюдно щоб знав як своїх бити і відправити падло на війну

 3. Давайте писати правду, а не те що зловить хайп , та зацікавить читачів, я нічого не прочитав про потерпілого , який “безневинний”, так повідомте читачів про справу потерпілого!!!!

  1. То по ходу «винних» мають і вбити на місці? Придурки.
   Хай нервішкі лікують, а потім і беруться за чергування.

 4. Таке не перший раз, що піднімають руку на людей, забагато собі дозволяють ті, хто патрулюють.

 5. Це може робити або психопат, або зрадник, який виконує завдання – налаштувати населення проти громадського формування з охорони громадського порядку, посіяти розбрат…

 6. Чому в формування з охорони порядку набирають всіх підряд? Чому не перевіряють людей? В Ковелі, маленькому місті, всі про всіх знають все, можна і перевірити особу претендента!
  Я був здивований, коли взнав, що туди подався мій колишній сусід – наркоман зі стажем, жорстокий і неадекватний чоловік, який неодноразово вчиняв насилля щодо своїх близьких! І його взяли, як таке може бути!? Може це він і побив потерпілого? Яке ім‘я винуватця подій?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.