У Ковелі пройшов фестиваль патріотичної пісні «З вірою у Перемогу»

23.09.2023 о 19:47 · 4 хв читання

Понад 30 колективів нашої громади стали учасниками фестивалю патріотичної пісні «З вірою у Перемогу».

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

Ведучі концерту Наталія Гончар та Світлана Труш кажуть, що їм вдалось зібрати на одній сцені творчих людей різного віку; колективи, які працюють у різних жанрах, але усі вони з радістю виступають для ковельчан. Також кожен прагне долучитись до благодійності, адже під час фестивалю проводився збір коштів для захисників.

Серед глядачів цього масштабного дійства був і міський голова Ігор Чайка.

Ми прийшли сюди, щоб серед важких буднів, які зараз переживаємо, отримати позитивні емоції, зустрітись, поспілкуватись. Ми прийшли – з вірою у Перемогу. Власне, так і називається фестиваль. Нехай наша щира українська пісня заряджає усіх на стійкість, незламність, оптимізм. З вірою у Перемогу живемо, з вірою – перемагаємо

– зазначив мер міста

Кожен ансамбль, соліст, який виходив на паркову сцену, отримував Диплом від організатора заходу – управління культури, молоді, спорту та туризму.

А поряд можна було зробити світлини на облаштованих фотозонах. Їх представили заклади культури, освіти, старостинські округи, медичний коледж, РЖКП №1.

Директорка дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука Олена Цьомик ділиться, що вони завжди дуже творчо підходять до цієї справи і прагнуть продемонструвати щось нове.

Цього разу ми хотіли показати красу української жінки, нашого національного одягу. І для козаків у нас є теж пропозиція. Фотографуємо їх в образі гетьманів, аби нагадати нашим чоловікам що на них опирається український народ, чекає від них захисту

– говорить вона

Іншу фотозону створив колектив публічної бібліотеки. Директорка закладу Ольга Пірожик розповідає, що у них головна героїня – книжка, а кожна з полиць має певний символізм.

Одна – присвячена жінкам, які втратили своїх найдорожчих людей – синів, чоловіків. Тут у нас книги про жінок, війну, лялька-мотанка у темному одязі. На іншій уже можна побачити мотанку у камуфляжі. Ми не лише збираємо кошти для захисників, але й пропонуємо написати побажання нашим хлопцям, які відправимо їм на фронт

– каже Ольга Пірожик

Світлини на згадку зробив і гурт «Горлиця», який приїхав з села Доротище. Привезли пісні про Україну, захисників. І настрій – з вірою у Перемогу!

Ми далеко в тилу, але все одно у кожного тривога в серці за наших захисників, за нашу землю. Ми і співаємо:

Повій вітре з України, повій вітре у село

Скажи сину, скажи сину,

Що чекаю я його

– співають аматори сцени

Понад дев’ять тисяч гривень вдалось зібрати під час фестивалю. Ці кошти передадуть на потреби ЗСУ.

Організатори дякують усім учасникам за творчість, любов до України та нашої пісні.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X