У Ковелі проведуть Всеукраїнський молодіжний табір

28.04.2020 о 14:06 · 1 хв читання

Мінмолодьспорт профінансує у Ковелі проєкт, який став одним з п’яти переможців загальнодержавного конкурсу.

Питання їх реалізації обговорив сьогодні голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко з фахівцями, котрі реалізовують державну молодіжну політику, повідомляє Волинська ОДА.

Особливо важливим, зазначив Юрій Погуляйко, є те, що усі проєкти-переможці стосуються національно-патріотичного виховання та ініційовані авторитетними молодіжними громадськими формуваннями: ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс», ВОО «Студентське Братство Волині», обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді та Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьк.

У зв’язку з оголошенням карантину проєкти реалізовуватимуться на території області упродовж серпня – грудня.

Зокрема, у серпні у Ковелі на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбудеться Всеукраїнський табір «Хорунжий» імені полковника Армії УНР П. Болбочана. Під час якого пройдуть навчання з організації військово-патріотичних та національно-патріотичних заходів, заняття для молоді із домедичної підготовки, відпрацювання основ військово-спортивної підготовки, історичні гутірки, сплави на плотах, навчання із виживання та орієнтування на місцевості, вправи зі стрільб на базі 14 окремої механізованої бригади.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко доручив максимально сприяти молодіжним організаціям у реалізації їхніх проєктів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X