У Ковелі стартувала вакцинація проти COVID-19

02.03.2021 о 19:29 · 2 хв читання
Фото: Ковельське МТМО

Першими щеплення зробили 40 медичних працівників Ковельського МТМО, екстреної медичної допомоги та Ковельської поліклініки Волинської обласної ради.

Про це повідомляє місьрайонне територіальне медичне об’єднання.

Для проведення імунізації вакциною AstraZeneca (Covishield) прибула мобільна бригада лікарів з Луцька, яка пройшла відповідне навчання.

Медики нагадують, що вакцинація від коронавірусної інфекції є справою добровільною. Першою серед медиків вакцинувалася сімейний лікар амбулаторії ЗПСМ №1 Анастасія Кашуба. Серед тих, хто уже отримав щеплення, представники адміністрації Ковельського МТМО, завідувачі та лікарі відділень, лікарі амбулаторій сімейної медицини, медсестри та інші працівники закладів охорони здоров’я.

Для проведення вакцинації у Ковелі створили дві мобільні бригади, які після проходження відповідного навчання щеплюватимуть бажаючих в організованих колективах.

Також діятиме п’ять стаціонарних пунктів щеплень, які згодом запрацюють у центрах первинної медико-санітарної допомоги: №1 (м. Ковель, вул. Театральна) та у селах Поворськ і Тойкут та в селищах Люблинець і Голоби.

Коли саме можна буде вакцинуватися усім бажаючим Ковельське МТМО повідомить додатково. Тут наголошують, що вакцинація проводиться безкоштовно.

Загроза поширення коронавірусної інфекції вимагає об’єднання зусиль усіх громадян! Щеплення проти COVID-19 – один з найефективніших способів зупинити пандемію! Закликаємо громадян свідомо поставитись до збереження здоров’я і життя власного та своїх рідних! Подолаємо COVID-19 разом

– закликають у Ковельському МТМО

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. О! Ще один пункт для медичного досліду! А людям не забули сказати що за каліцтва не відповісте? Що Сертифікатів на цю жижу нема??? Чи лякати будемо, що хліба не продаєте? ФАШИЗМ У ВСІЙ КРАСІ!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X