У Ковелі судять двох експатрульних за хабарі, збут наркотиків, грабіж, відмивання грошей

21.04.2023 о 13:16 · 2 хв читання
Фото: «Інсайдер Медіа»

У Ковельському міськрайонному суді розпочалось слухання резонансної справі по обвинуваченню двох вже колишніх працівників патрульної поліції.

Про це сьогодні повідомляє «Інсайдер Медіа».

Справою займались слідчі Державного бюро розслідувань, які 17 січня затримали зловмисників «на гарячому». Ними виявились 21-річний Владислав Літковець та Владислав Чуль, 1997 року народження. Третім фігурантом є молодий представник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Максим Шворак, якого у справі називають пособником і співучасником.

Фото: «Інсайдер Медіа»

Молодих «перевертнів у погонах» обвинувачують у скоєнні низки злочинів. Обом колишнім правоохоронцям інкримінують перевищення влади та службових повноважень, вимагання, одержання неправомірної вигоди, збут наркотиками, грабіж та відмивання грошей. Загалом у справі – 17 епізодів.

Що цікаво, колишні патрульні поліцейські вчиняли злочини під час несення служби, переважно чинили тиск на осіб під час затримання та перевірки, нерідко погрожували фізичною розправою і навіть били.

За безпроблемне вирішення справи вимагали та отримували на картку свого товариша (рятувальника з ДСНС) кругленькі суми. З кінця листопада 2022-го до середини січня цього року їм вдалось «відмити» майже 60 тисяч гривень.

Потерпілі вчасно звернулись до ДБР, співробітники якого вчасно затримали негідних правоохоронців 17 січня у Ковелі.

Однак попри резонанс і увагу суспільства захисники обвинувачених настояли на тому, щоб розгляд справи відбувався у закритому судовому засіданні. Мовляв, коли судять поліцейських – це державна таємниця.

Окрім того, що в даному випадку містяться матеріали негласних слідчих розшукових дій, де буде сторона захисту неодмінно наголошувати на ті обставини, які вони мають значення в цій справі, щоб не призвести до розголошення державної таємниці щодо форми і методів оперативно-розшукової діяльності

– сказав адвокат одного з обвинувачених Сергій Полячук

Таким чином, головуючий у справі (159/1699/23) суддя В’ячеслав Лесик вирішив призначити її розгляд на 27 квітня, який буде відбуватись тепер уже за «зачиненими дверима».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (26)
 1. На скільки нам відомо, оформили вбивцю начальника зміни погранца Лисюка з наркотиками, а він з своїми дружками сбушніками так все підстроїв. Карма дожене

  1. Да да, вірте, люди добрі, у “карму”, вашій психіці це йде на користь.

 2. зміняться обставини. Відпустять. відновлять працювати в поліції і дадуть героя.

  1. Героїв не дадуть, а все інше може й буде. Коли все встаканиться, можуть і Михалка повернути.

 3. Реформували х*ву міліцію в шикарну поліцію. А по факту ті ж на манежі

 4. Відмажуть. Для того і суд за закритими дверима, щоб потім журналісти не коментували хід вистави.

 5. Відмажуть. Для того і суд зробили закритим, щоб потім журналісти не коментували цю виставу…

 6. А митнику наркаману лисюку за те що їх підставив, за 13 грам наркотиків дали штраф

  1. а ше є інфа шо лисюк судимий за вбивство і тут ньому дали штраф за стільки наркотиків цікаво як діє наш прокурор?))

 7. Зробили з пацанів хрєн зна шо за те шо крутіка накрили з наркотою і пацани винні получились піпєц якийсь

 8. Та пізда ним, навіть якшо і вийдуть то них захуярять пацикі з яких вони хотіли поіметь, нехуй тут роздувати про митника якогось і шо них підставили. Ці підараси вже давно цим займаються це не секрет !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X