У Ковелі судитимуть підлітків за крадіжку автотранспорта

29.07.2020 о 12:02 · 2 хв читання

Ковельський міськрайонний суд розпочав розгляд обвинувального акта стосовно чотирьох неповнолітніх – школярів та гімназистів, один з яких навчається у селі Любитів, двоє інших – у селі Рокитниця Ковельського району, а четвертий обвинувачений є десятикласником школи-інтернату в селищі Заболоття Ратнівського району.

Об’єднане кримінальне провадження 30 жовтня 2019 року було внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019030110001997.

Прокуратура обвинувачує раніше не судимих хлопців у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України (Незаконне заволодіння транспортним засобом за попередньою змовою групою осіб або повторно, або поєднані з насильством, що не є небезпечним для життя або здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинені з проникненням у приміщення чи інше сховище, або якщо вони завдали значної матеріальної шкоди потерпілому), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

Суд призначив цю справу до розгляду на 14 год. 30 хв. 16 вересня. Про подробиці злочину в судовій ухвалі не йдеться.

На судове засідання суддя Петро Бойчук викликає прокурора, потерпілих, неповнолітніх обвинувачених, їхніх захисників та законних представників, працівників служби у справах дітей Ковельської райдержадміністрації, сектору ювенальної превенції Ковельського відділу поліції, міськрайвідділу філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області.

Фото ілюстративне

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X