У Ковелі в адвоката знайомі вимагали гроші і зламали йому ніс

28.04.2022 14:39

30-річному адвокату, який тимчасово переїхав з Києва до рідного Ковеля, зателефонував місцевий мешканець, давній знайомий, і наполягав на терміновій зустрічі. Мовляв, він негайно потребує юридичної консультації.

Зустріч відбулася опівдні 21 квітня біля супермаркету «Салют», що у Ковелі на бульварі Лесі Українки. Разом з її ініціатором прийшли ще двоє знайомих чоловіків. Під час розмови вони почали безпідставно вимагати в адвоката гроші та майно.

Ти винен нам гроші! А як нема, то давай техпаспорт на машину, ключі і поїхали до нотаріуса переписувати. Ти вже доїздився!

– в ультимативній формі заявив один із знайомих

Адвокат сказав, що нічого не дасть, і у відповідь отримав кулаком в обличчя.

Чоловіки спішно залишили місце інциденту. Випадкові очевидці надали потерпілому першу медичну допомогу, викликали «швидку» та поліцію. Згодом медики встановили в нього закриту черепно-мозкову травму та закритий перелом носа зі зміщенням.

Наразі травмованого адвоката уже виписали із стаціонару центральної районної лікарні Ковельського МТМО, але він продовжує лікування.

Тим часом Ковельське районне управління поліції відкрило кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 КК України. Відомо, що в обличчя вдарив 29-річний ковельчанин Богдан Д., але підозру йому правоохоронці ще не оголосили.

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», життя, здоров’я, честь і гідність адвоката та членів його сім’ї, їх майно перебувають під охороною держави, а посягання на них тягнуть відповідальність, передбачену законом. Напади на адвокатів є не лише порушенням гарантій адвокатської діяльності, а й викликом українській системі правосуддя загалом.

Поділитися:

Коментарі

    1. Можливо, вирішував якісь питання ковельчанину, взяв гроші, і не вирішив. Адвокат- професія блядська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *