У Ковелі в дитячому садку трапився спалах коронавірусу

21.10.2021 10:24
Фото ілюстративне

У Ковелі в дошкільному навчальному закладі на коронавірус захворіли семеро осіб.

Про це сказала головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко під час наради в обласній державній адміністрації, – повідомляє ІА «Волинські новини».

Зі слів Наталії Янко, в одному з дошкільних навчальних закладів Ковеля зафіксували спалах захворювань на коронавірус – захворіли одна дитина і шестеро працівників.

Наприклад, у Ковелі, скільки вже говорили про охоплення щепленнями від коронавірусу, – спалах: одна дитина і шість працівників. І всього-на-всього 30% охоплено щепленням. Якщо самі педагоги, котрі мають вищу освіту і не хочуть щеплюватися, себе наражають на небезпеку, наражають дітей і їх сім’ї, відповідно, будуть вживатися адміністративні заходи впливу

– зазначила Наталія Янко

Як зауважив заступник голови ОДА Сергій Мовенко, Волинь – вчергове в антилідерах з питань вакцинації у всій Україні: область перебуває на другому з кінця місці серед усіх регіонів.

За останню добу на Волині підтвердили 436 нових випадків коронавірусної інфекції. Шість летальних випадків зафіксували у Ковельському районі, – повідомляє обласний центр контролю та профілактики хвороб. За добу у Ковельській територіальній громаді – 36 нових хворих.

У той же час високопосадовці Ковельської міської ради на своєму сайті та у Фейсбуці пропагують порушення карантинних норм і правил запобігання поширенню епідемії особистим «прикладом», організовують та беруть участь у різного роду масових заходах.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Людина має сама вирішувати,чи потрібно їй вакцинуватись. Самі ж лікарі наголошують,що вакцина не оберігає від хвороби,а полегшує її перебіг. Тоді чого нерозумні чинуші триндять,що хтось когось наражає на небезпеку.

  2. Ніхто не написав, що захворіла першою вакцинована. І освіта не допомогла, ні вища ні середня і вакцинація не допомогла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.