У Ковелі в парку імені Тараса Шевченка започаткували Алею Героїв

17.05.2024 о 08:50 · 2 хв читання

Вчора, 16 травня, з ініціативи Молодіжної ради при міському голові у парку імені Тараса Шевченка започаткували Алею Героїв. Було висаджено 15 дерев – горобину, клен, черемху.

Про це повідомила Ковельська міська рада.

Кошти на придбання саджанців отримали завдяки участі у проєкті «Підтримка Молодіжних рад», що фінансується однією із Програм Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Доєднався до хорошої справи й міський голова Ігор Чайка

Дуже добре, що у Ковелі ми маємо таких активних, патріотичних хлопців та дівчат, які зацікавлені, щоб місто розвивалось, змінювалось. Надзвичайно важливо, що вони бережуть пам’ять про наших Захисників. Велике їм спасибі за це

– зазначив він

До речі, у листопаді 2005 року тут було закладено Люблінську алею. Тоді на запрошення ковельської влади до нашого міста прибула досить представницька делегація з-за Бугу на чолі із віце-маршалком сейму Польщі, лідером партії «Самооборона» Анджеєм Леппером.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. в минолому році,одна ямка коштувала біля 22000грн іх було більше 700 скільки в цьому році витрачено на роботу копачів…цікаво)

  2. Можливо Ви б теж хотіли працювати за такі кошти? А саме — безкоштовно.

  3. а підливати їх на перших порах будуть чи повсихають як і клени які кілька років тому бютівське керівництво в цьому ж парку садило….

  4. Коли собаці не має що робити вона лиже я*ця. Ну чайка птиця може дупу собі поклює. Йому ж більше не має чим зайнятись в місті ідеальний порядок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X