У Ковелі відбулася посвята першокурсників Волинського обласного військового ліцею

30.10.2022 о 09:44 · 3 хв читання

Учора, 29 жовтня, у Ковелі відбулася урочиста посвята в ліцеїсти першокурсників Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Цього дня на вірність Україні присягнули 335 юнаків та дівчат.

Привітати ліцеїстів зі святом прибули начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен, заступник голови Ковельської районної ради Андрій Броїло, капелан ліцею отець Ростислав, викладацький колектив ліцею, учні, батьки та громадськість, – повідомляє районна військова адміністрація.

Вірність народові, честь, військова слава: ці слова є священними для українського війська від славетних часів козацької доби до наших днів. На долю народу випало складне випробування – війна, але українці відроджуються як нація, яка високо піднесла незабутий і невтрачений в бурхливих хвилях історії патріотизм. Схиляючи голови перед героїзмом, жертовністю, силою духу воїнів, хто відвагою та мужністю відстоює суверенітет та незалежність держави, хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих у війні з російським агресором.

Склавши військову присягу на вірність державі та українському народові вихованці ліцею отримали посвідчення ліцеїста.

Вітаючи юних вихованців ліцею, Ольга Черен відзначила, що вони не побоялися в такий відповідальний час для нашої країни стати на складний, але гідний шлях – шлях воїна-захисника України. Побажала ліцеїстам міцного здоров’я, наснаги та наполегливості в навчанні, великого терпіння в опануванні обраного ними фаху, перемоги та миру українському народові. Також подякувала працівникам ліцею та батькам, які виховують патріотів нашої країни.

Керівник ліцею Павло Боснюк запевнив, що офіцерський та педагогічний склад закладу зробить все можливе для того, щоб підготувати їх до самостійного життя, дати інтелектуальний, фізичний та психологічний рівень підготовки, який дозволить бути їм конкурентними в сучасних умовах, стати гідними захисниками Батьківщини.

Поблагословив курсантів капелан ліцею отець Ростислав. Священик окропив шеренги свяченою водою та побажав дітям успіхів.

Для гостей святкового дійства вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні підготували вокальні номери, а український народний танець подарували юні аматори сцени з Ковеля.

Фото Ковельської районної військової адміністрації

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (10)
  1. Ще б навчили своїх новачків вести себе нормально в маршрутці наприклад а то по місту в формі, видно що малі, а поведінка жах

    1. це питання батьківського виховання, в такому віці вже пізно перевиховувати ціх малявок

  2. І знову тут попа приліпили… Без них ні свято, ні похорони відбутися не можуть. Давно вже пора всім притомним зрозуміти: церква не має ніякої сили! Війна це підтвердила. Пописька почали за кордон втікати. Не стали розраховувати благословенні на ту силу, яка повинна їх захистити… А тому, що вони самі не вірять в те, що проповідують. Жаль тільки, що народ убогий вірить…

  3. Боснюка вже не перевиховоїш,спізнились на років 55,цек.каширськ ,і тут вже неможливо щось зробити.а 18 айфонів які винесли з його помістя,під час коли горіло автто його доньки біда,біда.

  4. На к.каширщині хамство і бикотсво а особливо якщо ти кой какій начальнічок вони всмоктують з молоком матері,паша боснюк яркий тому приклад,знаю його не один десяток років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X