У Ковелі відбувся флешмоб з нагоди Дня вишиванки

18.05.2023 о 15:28 · 2 хв читання

Сьогодні – День вишиванки. Наш національний одяг стає все більш популярним і не лише у себе на Батьківщині. Українські вишиванки підкорюють світ, приваблюючи людей своєю самобутністю, красою та глибоким змістом візерунків.

Національне вбрання сьогодні одягли й ковельчани, аби підкреслити повагу до свого символу, продемонструвати розмаїття кольорів, унікальність, сучасність нашої вишивки, – повідомляє Ковельська міська рада.

Кожен регіон України може похвалитися своїми фасонами, кольорами, способом оздоблення, орнаментом і візерунками.

І саме цьому був присвячений флешмоб у центрі нашого міста «Вишивана Україна». Вона така різна, але єдина.

З Днем вишиванки!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (9)
  1. Гарне національне українське свято. Організовано було добре, дітей багато, а дорослих мало. Значить, ковельській владі потрібно подумати, щоб до обіда не працювали, а після свята й на роботу можна йти.
    Дуже добре пам’ятаю перший флешмоб який проводився за часів О.Кіндера. Це було 6-7 років тому й ніхто тоді не міг подумати, що це свято буде підтримано у всьому Світові. Організував перший Всеукраїнський флешмоб в Ковелі наш ковельський москвич П.Об’єдков з дружиною. Було вперше й цікаво, дорослих було більше ніж дітлахів, бо проводився після обіду. Мені особливо сподобалась бабуля якій років 70 як вона активно взяла участь. А флешмоб потрібно проводити до обіда, щоб дітлахів було багато тому, що потрібно пам’ятати – наших дітей виховують не батьки та вчителі, а вулиця. Тоді буде пуття з дітей, майбутніх громадян України.

    Андрій Миронюк без успіху пробує доказати владі, що День міста потрібно святкувати 24 грудня коли була підписана королем грамота, а 7 липня ніяк не може бути Днем міста це його визволили від нацистів. Але якщо народ має бажання святкувати, то зробіть ще одне національне свято – День гопака! Ковельський район великий та нехай з кожного будинку культури виставляють свій танцювальний колектив й змагаються. Також добре було б від шкіл. Хтось може мені сказати, що не на часі. Але ж діти ростуть і згадайте, що їх виховує вулиця, так зробіть, щоб вона стала привабливою та культурною.

    1. Ідея про День гопака мені подобається. Такий собі карнавал які відбуваються в країнах Європи та Америки. Розкатати його на 2 дні, запросити німців, поляків з наших городів побратимів. Було б цікаво, та й бізнес піднявся б. Місто стало б туристичне. Підтримую.

      1. Мигуля таку справу не подолає. Ідея цікавіша буде якщо добавити ще й бойовий гопак. Спортсменам це також сподобається.

        1. Хлопці ви таке дурне пишите, що читати не можливо. У німців є пивний фест з ковбасками, а ми зробимо самогонфест з салом. Ото народ попреться до нас. А то заладили гопак, гопак.

          1. Селюк! Самогонфест не піде, а гостей накормити справжнім українським борщем буде доцільно. День гопака ПІДТРИМУЮ!

      2. Затанцюємо гопака, щоб загинули й ці вороженьки!
        Якщо Україна йде до Європи, то й нашу культуру потрібно підтягувати до їх рівня. Карнавали у них відбуваються досить часто, в гарних національних костюмах. Люди вміють відпочивати, але українець як дурний тримається за роботу й на відпочинок його не відгониш. Державного фінансування цього проєкту не буде, самі розумієте чому. Чайка повинен буде найти гроші. Щось з міського бюджету черпнути, поспілкуватись з підприємцями, щоб були спонсорами, та С.Івахіва потрібно потрясти на цю добру справу. Адже дідусь А.Миронюка зміг зібрати кошти на будівництво пам’ятника Т.Шевченку. Мигуля справиться я навіть не сумніваюсь.
        А зараз, під час війни, потрібно показати світові, що українці як народ, нація відбулися. Дух українця не зломати нічим. Я підтримую!

    2. А чого це тільки до обіда не працювати? Якщо День вишиванки Всеукраїнське національне свято, то повинен бути вихідним днем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X