Як у Ковелі відзначили День вишиванки

20.05.2021 15:15

Сьогодні у Ковелі відбулася святкова акція з нагоди Дня вишиванки. Місто прикрасили вишукані барви сорочок і суконь.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Національне вбрання одягли школярі, вихованці дитячих садочків, службовці, фахівці різних професій, громадські активісти, молоді та літні люди. Одягли для душі, аби продемонструвати ідентичність, привабливість, унікальність, сучасність нашої української вишиванки.

Вишиванка згуртувала ковельчан на площі Героїв Майдану. В обідню пору тут зібрались представники міської влади, установ, організацій, громадськості створили яскраву підкову – символ рідного міста.

У піднесеному настрої, вітаючи одне одного зі святом, всі дружно випустили у небо сині й жовті кульки. Скандуючи «Слава Україні!», «Героям Слава!», «Слава нації!», «Смерть ворогам!», «Україна понад усе!» засвідчили патріотизм, національну єдність й особливість сьогоднішнього дня.

Зі святом ковельчан вітає і міський голова Ігор Чайка:

З Днем вишиванки, друзі! Щоб візерунок вашого життя лягав рівно, вузлики були непомітними, а кольори такими, що радують серце!

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

    1. Принаймні, в Ковелі значно і набагато краще, а ніж в багатьох інших містах України, особливо провінційних. Для прикладу зганяйте в Камінь-Каширськ. Йому до Ковеля далеко. Як і Маневичам і багатьом інших містам Волині. Туди іще “цивілізація” не дійшла. Так що нема чого котити бочку. Всі наші мери – молодці й в міру їхніх можливостей. А Чайка молодець, що не цурається людей і прислухається до думки громади та зауважень та критики здоровоглуздої. Так що “ненать” тута…

  1. Гарні фотки. Гарний репортаж. Слава Україні! Це дійсно свято і для душі, і для очей. і це УКРАЇНА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.