Мер Ковеля зустрівся з мешканцями будинків, де запланували реконструкцію

16.01.2021 15:11

Сьогодні, 16 січня, міський голова Ковеля Ігор Чайка поспілкувався з мешканцями трьох прибудинкових територій, де цьогоріч заплановані ремонтні роботи.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Зокрема, на вул. Незалежності, 80 – Вербицького, 2 буде замінено мережі господарсько-фекальної каналізації, влаштовано тротуар і проїзди з бруківки, а також зелені зони. Такі ж зміни чекають на тих, хто мешкає за адресами: вул. Смірнова, 14А та Міцкевича, 3, де теж побував ковельський міський голова.

Нам важливо остаточно погодити з людьми проєкт реконструкції, аби почути їх думку, внести правки перед оголошенням тендеру

– наголосив Ігор Чайка

За трьома адресами ковельчани просили, аби подбали і про спортивні та дитячі майданчики на їх територіях. Цю пропозицію пообіцяли неодмінно врахувати.

Скільки я живу в Ковелі, це перша така неофіційна розмова з керівництвом міста. Дуже приємно, що нас хочуть почути, порадитись. Вважаю, що це дуже добре

– сказала жителька міста Людмила

Рекострукція цих дворів розпочнеться тоді, коли будуть сприятливі погодні умови. У бюджеті на 2021 рік передбачені кошти на п’ять прибудинкових територій. Втім, впродовж року їх кількість має зрости до десяти.

У міській раді зазначають, що такі зустрічі будуть проводитись і надалі.

У нинішньому році заплановані ремонтні роботи на прибудинкових територіях за адресами: вул. Театральна, 28 – вул. Мічуріна; Володимира Кияна, 47–49; вул. 40 років Перемоги, 13; вул. Незалежності, 80 – Вербицького, 2; вул. Смірнова, 14А; вул. Міцкевича, 3.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. Хотілося щоб новий мер поспілкувався з мешканцями вул Драгоманова про новозбудований колектор . Про невдалий проект.Про наші г….на які перекачуються по колу. Як наші помиї на одному з відрізків каналізації йдуть з низу до верху. Чому не покараний пан Талашко\власник Пан диван\ .Завалив два каналізаційні колодязі і за це йому нічого.Якби не він не потрібно було б витрачати з бюджету міста 930000 гр.За які кошти будемо виправляти даний проєт . Хочу щоб учасники нових проектів контролювали владу постійно. А то буде як в нас.Зробили не якісно.

  2. а коли посадять памідоиху з кіндером і товстигою за вкрадені гроші?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.