У Ковелі відбулося свято професій

05.06.2021 23:18

Сьогодні, 5 червня, у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки було особливо людно. Сотні юних ковельчан зі своїми батьками, бабусями, дідусями прийшли на акцію «100 ідей для дітей», яка вже вчетверте проходить у нашому місті.

Про це інформує Ковельська міськрада.

На «ярмарку ремесел» було задіяно майже 70 професіоналів. Особливою популярністю користувався фах поліцейського, будівельника та пожежника. Із задоволенням пробували себе діти у ролі музиканта, художника, нотаріуса, ведучого шоу.

Велике коло шанувальників традиційно навколо себе зібрав аматорський театр «10 ряд 10 місце». Тут маленькі актори приміряли костюми, вправлялись у різних ролях під керівництвом професійного режисера.

На всіх, хто прийшов у парк, чекало багато приємних сюрпризів, а також можливість стати володарем одного із призів від партнерів – велосипеда, самоката, пенні борда, електросамоката, смартфона, навушників, смарт-годинника, повербанка та інших.

Подарунки для малечі вручили перший заступник міського голови Тарас Яковлев та начальник управління культури, молоді та спорту Андрій Мигуля.

Прекрасно, що вам, діти, вдалось себе спробувати у різних професіях. Це можливо стане вам у нагоді і допоможе зрозуміти, чим у подальшому ви хотіли б займатись. Без сумніву, ви гарно і корисно провели вихідний і отримали чудові подарунки. Цю традицію ми неодмінно будемо продовжувати

– сказав Тарас Яковлев

Також він подякував усім, хто долучився до проведення акції.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *