Як у Ковелі пройшов День молоді 2023

12.08.2023 о 18:00 · 3 хв читання

Другий рік поспіль Україна зі всією світовою спільнотою відзначає 12 серпня Міжнародний день молоді.

Сьогодні, 12 серпня, у Ковелі найактивнішу молодь громади запросили на зустріч з владою. Спілкування за «круглим столом» відбулось у Транскордонному центрі діалогу культур. У ньому взяли участь міський голова Ігор Чайка, його заступниця з Луцька Наталія Маленицька, начальник управління культури, молоді, спорту і туризму Андрій Мигуля, – повідомляє Ковельська міська рада.

Присутнім презентували найуспішніші проєкти, які вдалось реалізувати для ковельської молоді у нинішньому році. Відбулась цікава розмова, де була можливість молодим людям висловити свої думки, ідеї, побажання щодо розвитку міста.

За громадську й волонтерську діяльність, ініціативність, активну життєву позицію та з нагоди Дня молоді мер вручив Подяки найактивнішим ковельчанам.

Були слова вітань, нагороди і від начальника управління культури, молоді, спорту і туризму Андрія Мигулі.

Молодіжний центр «Місто ідей», Молодіжна рада при Ковельському міському голові за підтримки управління культури, молоді, спорту і туризму на цей день підготували надзвичайно багату і різноманітну програму. Заходи проходили упродовж дня на різних локаціях міста.

Зокрема, ковельчани мали можливість стати учасниками спортивного фестивалю на набережній водосховища, доєднатись до марафону «Єднання молоді» від ігрового клубу «Спільно JuniorS», фестивалю фарб Холі, взяти урок зумби від професійного тренера.

Упродовж дня у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки проходив благодійний ярмарок, а також розіграш призів від 50 спонсорів за номерком квитка.

У другій половині на парковій сцені усіх розважали місцеві солісти та гурти: Toy Mayk, Надія Федосюк, Solovei, Стукіт Серця, Tarmish, Ангеліна Півень, Вікторія Тітчук, Highway, Протеїн.

На завершення – фільм «Гіркі жнива» на парковій сцені під відкритим небом – кінофільм про історію кохання в розпал українського Голодомору 1932-1933 років.

Під час усіх заходів проходив збір коштів. Усі вони будуть передані на потреби військового підрозділу «Вовча зграя».

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X