Влада хоче збудувати в парку скейт-майданчик – вже третій за останні 15 років

02.08.2023 в 12:06 · 4 хв читання

У Ковелі планують облаштувати для молоді скейт-зону у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Вчора, 1 серпня, автори Максим Ліщук, Юлія Рогожина, головна архітекторка міста Людмила Мурай продемонстрували візуалізацію ідеї місцевим скейтбордистам. Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Влад, Артур, Ілля розповідають, що до війни у нашому місті цим видом спорту займалось понад 50 чоловік. Зараз їх дещо менше, але ще й тому, що немає необхідного місця для виконання трюків. Нині вони тренуються на бульварі Лесі Українки і часто створюють чимало незручностей для перехожих. Проте, не хочуть полишати своєї улюбленої справи, щоб не втратити форму. Цьогоріч уже їздили на змагання у Львів. Мріють про майданчик у Ковелі, аби мати можливість організовувати турніри у своєму місті.

Макет хлопцям дуже сподобався. За їх словами, подібного скейт-парку немає на Волині і в найближчих областях. Втім, вони дали кілька рекомендацій авторам, побажань, що важливо саме для них.

Разом з міським головою Ігорем Чайкою оглянули місце, де у перспективі має вирувати спортивне життя. Крім того, у парку хочуть осучаснити й дитячий майданчик.

За словами мера, ідея в тому, щоб облаштувати скейт-майданчик у парку, там, де вільна від дерев площа в 0,4 га – ближче до вулиці Косачів, а проєктна пропозиція в цьому випадку – візуалізація (де на великій території зрізані дерева), просто поки що ескіз.

Молоді, дітворі необхідно вести активний спосіб життя, гуртуватись, проводити час з близькими та друзями. Скейтбордисти чекають на свою омріяну локацію. Для цього потрібно зробити їм крок назустріч – реалізувати проєкт

– йдеться у повідомленні міської ради

Тут варто згадати «попередників» даного проєкту.

Перший скейт-майданчик у цьому ж парку побудували ще у 2008 році за сотні тисяч гривень з міського бюджету, щоправда без проведення необхідних тендерних процедур. Розміщений той спортивний майданчик був у містечку дитячих атракціонів, назвали його – роледром. За встановлення металевих конструкцій для катання на скейтбордах перерахували бюджетні гроші, хоч таких робіт виконано не було. В ході перевірки Ковельська міжрайонна прокуратура встановила, що фіктивний акт приймання виконаних робіт чиновники підписали за безпосередньою вказівкою тодішнього заступника міського голови і водночас депутата міської ради від БЮТ Ігоря Прокопіва.

За твердженням прокуратури, у діях Прокопіва, а також інших посадових осіб, були ознаки злочину, передбаченого статтями 364 (зловживання владою або службовим становищем) та 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, але через малозначимість ці дії не становили суспільної небезпеки…

Вдруге у Ковелі спорудили скейт-майданчик на вулиці Мічуріна у 2013 році. Він призначався для занять екстремальними видами спорту – паркуром та стріт воркаутом, а також вуличною гімнастикою. Юні спортсмени та лідери місцевих громадських організацій самі замовляли проєктно-кошторисну документацію, купували лише найкращі спортивні снаряди, їх встановлювали, збирали до купи велетенські куби та піраміди (вони на дерев’яній основі) для стрибків тощо.

На початку жовтня 2013 року омріяний спортивний майданчик з екстремальних видів спорту урочисто відкрив заступник мера Ігор Прокопів. Представники спортивної когорти з Рівного, Львова, Володимира-Волинського, які були присутніми на урочистостях, запевнили містян, що цей спортивний об’єкт є, дійсно, одним із найкращих у Західному регіоні. Тоді, здавалося, що так воно буде й надалі. Однак ситуація вже доволі швидко докорінно стала змінюватися, на жаль, в гіршу сторону.

Можливо, третя спроба збудувати у Ковелі скейт-майданчик буде вдалою?

Фото Ковельської міської ради

Поділитися

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (34)
  1. Під час війни немає де гроші діти??? Ще не знають, що нас завтра чекає… Попереду зима… Вкрасти хочеться???Сволочі!!!!

    1. Ти мабуть із тої команди, що крадуть гроші з бюджету… Не можеш дочекатись, щоб нажитись?

  2. Знову відмити кошти ???

    В нас в парку за меморіалом і лесі украінки можна ноги зламати, вулиці підтоплені, і куча різних проблем . А найголовніше в нас війна і забезпечувати тільки туди потрібно !!!

  3. Давайте виженем поганців з нашої Землі, а тоді будемо будувати і робити інші справи які зараз на**р не треба!!!

    1. ви розумієте що до нас будуть приїжджати люди з інших областей і проводити чемпіонати, змагання?

  4. Дайте вгадаю. Як завжди тендер виграє ТОВ ІДЕЯ.
    Оце глобальні питання. Дерибанщіки. А потім пишуть давайте скинемось хлопцям бо нема за шо машину купиту на ВІЙНУ, а от майданчик 100% потрібний в даний час.

  5. Майданчику бути!
    Нехай молодь розвивається.
    Тільки за ним потрібен догляд належний і відповідальність тих, хто там буде займатися!
    Бо буде, як минулого разу, все коту під хвіст!

    1. Звичайно, ніщо не замінить під час війни майданчик. Це головний приорітет, ще в нагрузку треба барабанів на пів мільйона обов’зково взяти

  6. Дуже “ВДАЛА” ідея під час війни, та і не тільки, ВИРУБАТИ кучу дерев, яких і так у центрі міста майже немає, залити усе бетоном для 50 довбо…в, яким немає більш чим зайнятись, уявляю що на тій площадці буде робитись у вечері та у ночі

    1. Навіщо ті дрони, не вони сидять в окопах. То таке, а от майданчик це ви що, головний приорітет. Ви подивіться як ми танки кацапській асфальтом лупимо після великого крадівництва. А як буде майданчик, то кацапи відразу капітулюють

  7. На ЗСУ гроші виділіть на машини на дрони вони спасуть не одне життя військового а також і цивільних людей яким як видно зара потрібні розваги ! Майданчик після закінчення війни робіть !

  8. Для 50 гроші знайдуть,а з бомбосховищами в школах вже все владнали,там значно більше дітей та потреб?

  9. Нераціональне використання коштів!
    Підтримати молодь потрібно, але на мою думку іншим чином.

    Чи не краще міській адміністрації разом із активними скейтбордистами вийти на толоку і довести до толку скейт-майданчик по Мічуріна!!! Прибрати докупити, доробити (своїми силами) що необхідно, у фінансовому плані це обійдеться точно набагато дешевше!

    Тим більше, що територія вже була підготовлена для таких видів спорту.

    Встановіть камери, обговоріть з скейтбордистами коректні години перебування на майданчику (щоб не заважали людям які мешкають поруч), забезпечте своєчасне прибирання даної території, кінець кінців поставте дане питання на контроль є муніципальна варта, поліція щоб там не збирались підозрілі компанії.

    І той майданчик заграє новими барвами!

  10. Ну, реконструкція приміщення на Драгоманова під однокімнатні квартири вартістю 95 тисяч доларів за одну , видно, що повністю кармани не наб’є.
    Треба ще “чуть-чуть” …

  11. Стадіон відкрили. Він вже весь час спортсменами і любителями здорового способу життя зайнятий?

  12. “немає необхідного місця для виконання трюків”
    Брехня, для того є білий дім і яша.

  13. А чому б на нікому не потрібному стадіоні та не встановити елементарні спортивні снаряди за рахунок однієї зарплати чиновників мерії?

  14. На Міссурі Сергій Дружинович гарний майданчик зробив хлопці займалися ,але все поламали місце не погане скей бордів тай ще Каву можна варити що мерія за 100 тисяч того року купила

  15. Під час війни безсовісно думати про розваги і соромно має бути владі навіть витрачати робочий час на обговорення цієї теми!

  16. Звичайно, ніщо не замінить під час війни майданчик. Це головний приорітет, ще в нагрузку треба барабанів на пів мільйона обов’зково взяти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X