У Ковелі відзначають День пам’яті та примирення

08.05.2021 13:27

Сьогодні, 8 травня, у День пам’яті і примирення ковельчани прийшли до монумента жертвам Другої світової війни, аби віддати данину шани усім, хто наблизив її завершення у 1945 році, а також тим, хто віддав своє життя, захищаючи Україну від східного агресора.

Тут відбувся мітинг-реквієм, участь в якому взяли представники міської та районної влади, духовенство, ветерани війни і праці, військовослужбовці та учнівська молодь.

Війна завжди несе лихоліття і страждання цілому поколінню. Ми повинні пам’ятати, що українці завжди перемагають, коли вони єдині, коли вони спільно захищають свої цінності і свою землю, так як це відбувається сьогодні на Сході. Тож будемо єдиними і будемо непереможними

– зазначив міський голова Ігор Чайка

Про те, якою непростою є дорога до примирення і порозуміння, йшлося у виступі заступника голови міської ради ветеранів війни та праці Любові Анікушиної, яка подякувала усім ковельчанам і міській владі за увагу до старшого покоління, яке пережило війну та непрості повоєнні роки.

Від молоді мав слово ліцеїст Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні Денис Тищук, який зазначив, що ми не маємо забувати подвиг та самопожертву ветеранів Другої світової війни. А нинішнє покоління захисників України готове відстоювати мир, незалежність та територіальну цілісність держави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за Україну.

Біля братської могили, що на кладовищі, священники ПЦУ та греко-католицької церкви відслужили панахиду.

До підніжжя пам’ятників поклали квіти вдячності і шани.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.