У Ковелі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.2024 о 14:55 · 2 хв читання

Сьогодні у Ковелі біля стели на честь загиблих земляків та Героїв Небесної Сотні, що на Меморіалі Слави, зібралися представники міської та районної влади, громадських організацій, установ і підприємств, духовенство, учнівська та студентська молодь, щоб вклонитись Українським Ангелам, висловити вдячність безпосереднім учасникам тих подій.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Герої Небесної Сотні, ніби звичайні люди, але вони зробили надзвичайне, змінивши хід нашої новітньої історії. Бо не бажали миритися з несправедливістю, диктатурою, мали сміливість боротись за своє європейське майбутнє.

Під час драматичних подій кінця 2013 – початку 2014 року загинуло 107 осіб, яких потім назвуть Небесною Сотнею. Наймолодшому із них було 17 років, а найстаршому – 82.

Саме на 20 лютого припав пік розстрілів у центрі Києва. Сьогодні, в десяті роковини кривавих подій на Майдані, ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Небесна Сотня – люди з чіткою громадянською позицією та готовністю відстоювати її до кінця. Вони першими стали проти того, щоб нас поглинула росія. Ми маємо завжди пам’ятати, якою ціною дається нам наша свобода. Будьмо гідними пам’яті тих, хто поліг на Майдані, і тих, хто упродовж уже десяти років повертається додому «На щиті»

– сказав міський голова Ігор Чайка у своєму зверненні під час  заходу

Боляче навіть уявити, скільки разів у наших містах і селах звучала тужлива мелодія «Пливе кача». На жаль, ряди нашого небесного легіону налічують уже не одну Сотню. Ми пам’ятаємо про усіх наших Ангелів.

Сьогодні – день спогадів, смутку, молитви. Панахиду за полеглими відслужили священники Православної Церкви України та Української греко-католицької церкви.

Наша країна продовжує наполегливо боротись за свій вибір – бути частиною Європи, бути вільною і незалежною державою, за ті цінності, які ми, українці, бережемо у своєму серці.

Наш святий обов’язок – вистояти та перемогти!

Низький уклін і світла пам’ять Героям.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. А воїнів-інтернаціоналістів ніхто не згадав… ні влада, ні преса… вони в свій час теж творили Подвиг!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X