У Ковелі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.2022 о 16:19 · 2 хв читання

Сьогодні, 20 лютого, Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Героїв, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи громадян. Вони вийшли на Майдан, аби не дати тодішній владі звернути з європейського шляху. Кожен із них хотів бачити свою країну сильною та успішною.

Віддати данину шани живим і полеглим учасникам тих подій у Ковелі на меморіал Слави прийшли представники міської та районної влади, духовенство, молодь, громадськість, – повідомляє Ковельська міська рада.

Ведучі заходу Наталія Гончар та Світлана Труш повернули усіх у той час, коли вісім років тому, беззахисні проти снайперської кулі, Герої до останнього стояли на Майдані за вільну людину у вільній країні. Вони стали тією силою, яка сколихнула всю країну, пробудивши дух патріотизму та бажання її змінити.

Саме в ці лютневі дні 2014 року під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. А 20 лютого загинуло найбільше активістів Майдану.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв. Панахиду за полеглими відслужили священники ПЦУ та УГКЦ.

Твори, присвячені українським Ангелам, у виконанні Руслани Шацької, Андрія Мигулі та Петра Журавля звучали по-особливому і торкнулись серця кожного ковельчанина.

На знак вдячності мешканці Ковельської громади поклали квіти до Стели пам’яті на честь загиблих земляків — учасників АТО та Героїв Небесної Сотні.

І сьогодні неодноразово звучало:  українці – великі патріоти, які вміють об’єднатися задля національної ідеї й відстояти своє бажання жити у вільній країні. Боротьба за це продовжується нині, і ми неодмінно переможемо.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X