У Ковелі вшанували пам’ять визволителів міста від нацистських загарбників 

06.07.2022 15:09

6 липня 1944 року – історична дата для нашого міста. У цей день Ковель звільнили від нацистських загарбників.

Сьогодні на Меморіал Слави прийшли керівники міста та району, представники ради ветеранів, аби вклонитись подвигу мужніх оборонців Ковеля, – повідомляє Ковельська міська рада.

Хвилиною мовчання вони вшанували пам’ять полеглих і поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Друга світова війна принесла українській землі багато горя, втрат і випробувань. Зазнали їх Ковель і його жителі. За понад три роки окупації місто було зруйноване майже вщент. 15 тисяч воїнів полягли в боях за його звільнення. Загинуло 9 тисяч мирного населення.

Мужньо сьогодні відстоюють територіальну цілісність країни наші співвітчизники. Слава і сердечне спасибі нинішнім оборонцям рідної землі. Пам’ятаймо про живих і полеглих захисників нашої держави.

Слава Україні!

– йдеться у повідомленні міськради

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. А хто озвучив цифру 9 тис..мирного населення..А евреiв мicта уже не враховують..тi що лежать мертвим сном в Бaхiвському лiсi..на кладовищi ро Володимирськiй..

  2. З яких це архів взяті ті 9 тисяч? Може варто всеж хоч трохи вивчити історію рідного міста?

  3. Знову святкуємо. День переокупації Ковеля кацавськими комунофашистськими загарбниками – це свято??? Чия у нашому місті влада?

  4. Комунофоб…виходить,,що фашисти рiднi вам по духу..Цiкаво,,якщо можливо..ваш рiк народження..ПРИ ЧОМУ ТУТ КАЦАПИ..КОМУНОФАШИСТИ..ТИ ЩОСЬ ЗНАЕШ ПРО КОВЕЛЬ..

    1. Одних фашистів – німецьких вигнали другі фашисти – кацапські і окупували не тільки Ковель, а й всю Україну. Яке ж це в чорта визволення?
      А мені ніякі фашисти не по духу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.