У Ковелі вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні

20.02.2023 16:48

Сьогодні у Ковелі біля стели на честь загиблих земляків та Героїв Небесної Сотні, що на Меморіалі Слави, зібралися представники міської та районної влади, громадських організацій, установ і підприємств, духовенство, учнівська та студентська молодь, аби вклонитись Українським Ангелам, висловити вдячність безпосереднім учасникам тих подій за те, що проявили високу громадянську позицію, доклали чимало зусиль заради кращого майбутнього своєї країни.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Минуло дев’ять років від «чорного четверга» – 20 лютого, коли на очах у всього світу влада розстрілювала свій народ. Людей, які, не зважаючи ні на що, пішли у бій з несправедливістю – заради України.

Тоді у Києві, під час Революції Гідності, загинуло понад 110 людей, але остаточна кількість полеглих достеменно невідома. Це громадяни різних професій, з різних регіонів України, з-за кордону, різного віку. Найстаршому із Небесної Сотні було 83, наймолодшому – всього 17.

20 лютого – день спогадів і смутку. Це нагода згадати у молитві загиблих за свободу і незалежність. Панахиду за Героями Небесної Сотні відслужили священники Православної Церкви України.

Україна сьогодні гідно відстоює свій вибір – бути частиною Європи, бути вільною і незалежною державою, ті цінності, які ми, українці, глибоко тримаємо в своєму серці.

На жаль, ряди нашого небесного легіону налічують уже не одну Сотню. Ми пам’ятаємо про усіх наших Ангелів.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. Щось за 9 років так і не з’ясувалося хто стріляв, звідки стріляв, нєту тєла – нету дєла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *