У Ковелі «ЄС» і «Свобода» підтримують проєкт щодо червоно-чорного прапора

19.03.2021 16:56

Використання червоно-чорного прапора є національно-державницькою позицією громади!

Депутати «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ» Ковельської міської ради підтримують ідею використання на території громади червоно-чорного прапора як символу національно-визвольної боротьби за вільну, самостійну, соборну і незалежну Україну, як вшанування звитяги та відваги українських героїв.

18 березня представники від ковельських партійних осередків «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ» та ВО «СВОБОДА» разом обговорили проєкт рішення міської ради «Про використання червоно-чорного революційного прапора на території Ковельської територіальної громади».

Депутати від «ЄС» та «СВОБОДИ» одностайні у баченні щодо розміщення на постійній основі червоно-чорного прапору поруч з державним жовто-блакитним прапором насамперед біля пам’ятника БОРЦЯМ ЗА ВОЛЮ, а також на будівлі міської ради.

Окрім того депутатами пропонується рекомендувати піднімати червоно-чорний прапор поруч із державним прапором на громадських будівлях у дні, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, борців за незалежність України.

Депутати також обговорили питання комплексної програми забезпечення житлом учасників бойових дій у війні, розв’язаної російською окупаційною військовою агресією.

Українські національно-патріотичні сили мають тримати стрій у боротьбі за УКРАЇНСЬКУ ВОЛЮ, ЗЕМЛЮ за НАРОД!

Та діяти СПІЛЬНО проти зовнішніх та внутрішніх ворогів!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Ідіоти. Ще один крок до розбрату і розпалювання ворожнечі. Поляки будуть в захваті.

    1. Державний прапор Украіни – синьо-жовтий, а не жовто-блакитний. Щодо поляків, то пану Олегу не варто хвилюватися – уних своя держава і своі героі, у нас – своі. Слава Украіні!

  2. Бандерство – це рак україни. Завдяки їм україна втратила крим і донбас. Бандерство нічого не створюе, не мае жодного вченого, бандерство – це бидловата прослойка полуциган. Якщо люди вибирають це бидло до влади то ніхто крім них в такій ситуації не винуватий.

  3. Рівень інтелекту коментаторів “зашкалює”. Багато хотілося б ім сказати, але скажу одне-не засмічуйте інтернет гидотою. Слава Украіні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *