У Ковелі «ЄС» і «Свобода» підтримують проєкт щодо червоно-чорного прапора

19.03.2021 16:56

Використання червоно-чорного прапора є національно-державницькою позицією громади!

Депутати «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ» Ковельської міської ради підтримують ідею використання на території громади червоно-чорного прапора як символу національно-визвольної боротьби за вільну, самостійну, соборну і незалежну Україну, як вшанування звитяги та відваги українських героїв.

18 березня представники від ковельських партійних осередків «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ» та ВО «СВОБОДА» разом обговорили проєкт рішення міської ради «Про використання червоно-чорного революційного прапора на території Ковельської територіальної громади».

Депутати від «ЄС» та «СВОБОДИ» одностайні у баченні щодо розміщення на постійній основі червоно-чорного прапору поруч з державним жовто-блакитним прапором насамперед біля пам’ятника БОРЦЯМ ЗА ВОЛЮ, а також на будівлі міської ради.

Окрім того депутатами пропонується рекомендувати піднімати червоно-чорний прапор поруч із державним прапором на громадських будівлях у дні, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, борців за незалежність України.

Депутати також обговорили питання комплексної програми забезпечення житлом учасників бойових дій у війні, розв’язаної російською окупаційною військовою агресією.

Українські національно-патріотичні сили мають тримати стрій у боротьбі за УКРАЇНСЬКУ ВОЛЮ, ЗЕМЛЮ за НАРОД!

Та діяти СПІЛЬНО проти зовнішніх та внутрішніх ворогів!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Ідіоти. Ще один крок до розбрату і розпалювання ворожнечі. Поляки будуть в захваті.

    1. Державний прапор Украіни – синьо-жовтий, а не жовто-блакитний. Щодо поляків, то пану Олегу не варто хвилюватися – уних своя держава і своі героі, у нас – своі. Слава Украіні!

  2. Бандерство – це рак україни. Завдяки їм україна втратила крим і донбас. Бандерство нічого не створюе, не мае жодного вченого, бандерство – це бидловата прослойка полуциган. Якщо люди вибирають це бидло до влади то ніхто крім них в такій ситуації не винуватий.

  3. Рівень інтелекту коментаторів “зашкалює”. Багато хотілося б ім сказати, але скажу одне-не засмічуйте інтернет гидотою. Слава Украіні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.