У Ковелі запрацювала кімната матері та дитини і людей з інвалідністю

04.11.2021 о 13:49 · 2 хв читання
Фото: Shenja Katchanova

Кімнату матері та дитини, а також для людей з інвалідністю відкрили у Ковелі на вулиці Драгоманова, 22. За цією адресою розташований територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Про відкриття повідомила ковельчанка Євгенія Качанова у Фейсбуці.

Нам казали – не вийде. Але у нас вийшло. Разом можна не тільки прибирати, але і будувати

– зазначає вона

Авторка допису подякувала окремим чиновникам та депутатам, серед них – секретар Ковельської міської ради Оксана Багнова, керуючий справами виконкому Іван Чуліпа, начальниця управління «Центр надання адміністративних послуг» Ольга Чайка, депутати міської ради Олег Уніга, Ігор Пініс та Галина Стасюк.

Тож мамочки, маємо зручності на зимовий період. Але чекаємо таку і у центрі міста. Здобула неоціненний досвід, коли можна швидко втілювати потрібні речі, коли у владі є адекватні люди, які хочуть чути людей і робити для людей. Надіюсь, що так буде і надалі. Бо ідей в мене вагон, вагон і ще… вагон. Хочу відзначити депутата Пініса Ігоря, який приглядав за дітьми під час підготовки кімнати. Тож, якщо кому треба, щоб побавилися з малюком, – рекомендую)))

І ще, ця кімната буде зроблена так, як цього потребують люди з інвалідністю. Але користуватися можуть вже. Познайомилася з чудовою активісткою Олею Яренчук. Тепер будемо втілювати ідеї разом

– пише Євгенія Качанова

Фото зі сторінки Shenja Katchanova у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X