У Ковелі збудували ще один новий водопровід

25.08.2022 о 14:48 · 2 хв читання

УВКГ «Ковельводоканал» завершив роботи з прокладання нового водопроводу на вулиці Академіка Кравчука. 275 метрів застарілих труб там замінили на нові поліетиленові.

Кошторисна вартість проєкту понад 403 тисячі гривень, з них 180 тисяч гривень – кошти міського бюджету, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Під час зустрічі з міським головою Ігорем Чайкою мешканці розповіли, що часто мали проблеми із водою через прориви на мережі. Тепер вони уже почали підключення до новозбудованого водогону.

Подякували, що досить швидко були проведені роботи, упродовж яких працівники водоканалу організували щоденне підвезення питної води. Надалі чекатимуть на нову дорогу. Кажуть, що розуміють ситуацію і готові долучитись до співфінансування.

Велике спасибі колективу УВКГ «Ковельводоканал» та його керівнику Юрію Рибачку, що вони працюють над оновленням мереж. Практично упродовж місяця мешканці двох вулиць отримали можливість споживати безперебійно якісну воду. Нещодавно на вулиці Саксаганського теж було збудовано новий водогін. І ми не будемо зупинятись, а продовжимо рухатись далі у цьому напрямку

– зауважив Ігор Чайка
Ігор Чайка та Юрій Рибачок

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X