На останній етап реконструкції водогону в Ковелі потрібно майже 9 млн грн

16.09.2021 о 16:27 · 2 хв читання

У Ковелі з 2019 року триває реалізація масштабного проєкту – реконструкція водогону, який має стратегічне значення для забезпечення водою жителів міста, адже є основним у системі водопостачання громади.

Водопровід з’єднує свердловини, розташовані в поймі річки Турії із станцією другого підйому, спорудами очистки та підготовки води на вулиці Геологів, – повідомляє Ковельська міська рада.

Нині завершується будівництво третього етапу. Міський голова Ігор Чайка побував на об’єкті та поспілкувався з начальником УВКГ «Ковельводоканал» Юрієм Рибачком.

Юрій Рибачок каже, що трубопроводи служили понад 50 років і повністю відамортизовані. Бувало, що бригада кілька разів на тиждень виїжджала для ліквідації аварійних ситуацій на водогонах. Тепер їх замінюють на поліетиленові, які значно покращать якість питної води. Крім того, зменшаться її втрати при транспортуванні. При реконструкції було проведено колосальну роботу, у тому числі і в організації будівництва. Важливо, що перебоїв у водопостачанні при підключенні нових мереж не буде.

На модернізацію водогонів з міського бюджету було виділено цьогоріч майже 5 мільйонів гривень. Вже замінено 6290 метрів труб, в тому числі 1888 метрів у 2021 році. Найаварійніші ділянки уже пройдено. Залишився досить складний у технічному плані четвертий етап реконструкції, адже ця частина водогону проходить повз газогін, житлові масиви. За попередніми розрахунками на його будівництво необхідно майже 9 мільйонів гривень.

Ігор Чайка подякував начальнику «Ковельводоканалу» та колективу управління за те, що вони активно займаються поліпшенням водопостачання та запевнив, що місто і надалі інвестуватиме кошти у цю надважливу справу. Міський голова доручив підготувати пропозиції щодо фінансового забезпечення проєкту з реконструкції водогону  у 2022 році.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X