Щоб не було підтоплення, у Ковелі будують нову мережу водовідведення

02.08.2022 15:33

Сьогодні у Ковелі міський голова Ігор Чайка та його заступник Віктор Жигаревич побували на вулиці Федьковича.

Там ведеться реконструкція системи водовідведення дощових і талих вод, – повідомляє Ковельська міська рада.

Роботи здійснює ФОП «Тищук Павло Степанович». На них з бюджету міської територіальної громади передбачено 2 мільйони 140 тисяч гривень.

Це важливий для нас об’єкт, адже ми давно обіцяли людям допомогти вирішити проблему підтоплень у цьому мікрорайоні. Неодноразово мешканці приходили до мене на прийом. Місяць тому я їх запевнив, що незабаром на їх вулиці працюватиме техніка. Найближчим часом завершиться будівництво мережі водовідведення, восени буде встановлено КНС. І на Федьковича стане жити комфортніше

– наголошує Ігор Чайка

Чимало жителів цієї вулиці зійшлось, щоб поспілкуватись з керівниками міста. Вони вдячні, що нарешті цей проєкт, про який вони довго просили, реалізовується. Зокрема, Анастасія Бідюк каже, є надія, що потужні дощі більше не стануть заливати обійстя та не створюватимуть клопотів ні їй, ані її сусідам.

Міський голова додає, що тепер ковельчани, які живуть тут, матимуть можливість підключитися до централізованої системи. А будівництво мереж водовідведення і надалі залишиться одним з пріоритетів для влади.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.