За підтоплення вулиці Павлова мерія пригрозила винуватцям судом

07.06.2021 12:05
Фото: Taniy Dudik

Сьогодні, 7 червня, під час онлайн-прийому Ковельського міського голови Ігоря Чайки, який проходив у режимі прямої трансляції у мережі Фейсбук, один з ковельчан запитав про недавнє підтоплення вулиці Павлова. Чоловік зазначив, що земля там просідає у місці пошкодження нової труби і потрібно вирішувати проблему водопостачання і водовідведення.

Відповідав перший заступник мера Тарас Яковлев. За його словами, на вулиці Павлова, яку нещодавно зробили і де зараз йдуть ремонтні роботи по покриттю, вода не відходить, бо маємо певні, як на його думку, «не зовсім правильні речі, які були зроблені в попередній період з водовідведенням».

Там є так званий ще четвертий етап реконструкції водовідведення з цієї території і якщо вже зав’язати повністю всі ці етапи в один і якби відвести воду вже в саму Турію, то там вода має спасти. Але ми в результаті експлуатації побачили деякі питання стосовно самого будівництва і ми хочемо провести експертизу взагалі будівельної частини, яка відбувалася будувалася в попередні періоди і визначити, чи є там технологічні помилки, чи при проєктуванні, чи при будівництві, і якщо такі є, то щоб їх виправити. Так не має бути, коли зроблений ремонт і цей ремонт пішов не на користь, а навпаки. Навіть такі локації, які були затоплені, раніше не топилися. Тому ми обов’язково з цим розберемося. Якщо там є вина чи будівельників, чи проєктантів, ми будемо з ними розбиратися і в судовому порядку, щоб ці речі можна було без втрати коштів для міста відновити

– сказав Тарас Яковлев

Він також наголосив, що влада зараз готується до проєктування, «щоб цю воду відвести в сторону вулиці Шевченка і взагалі її відвести в Турію».

Публікація за темою: Водовідведенням вулиці Павлова займалася фірма колишнього депутата

Тарас Яковлев та Ігор Чайка під час онлайн-прийому

  

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.