Водовідведенням вулиці Павлова займалася фірма колишнього депутата

20.05.2021 10:55
Фото: Taniy Dudik

У проблеми недавнього затоплення вулиці Павлова у Ковелі є власна назва – це ТОВ «Волиньбудтех». Саме ця фірма займалася тут облаштуванням мереж водовідведення і прибрала до рук майже півтора мільйона бюджетних коштів.

Тендер на реконструкцію мереж водовідведення на вулиці Павлова відбувся лише з одним учасником – ТОВ «Волиньбудтех», основний вид діяльності якого – підготовчі роботи на будівельному майданчику.

Засновниками фірми-переможниці тендеру є мешканець села Воля-Ковельська Руслан Демчук, він же – директор, та ковельчанин Юрій Оксенюк – колишній депутат Ковельської міської ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», директор ТОВ «Гідровест». Вони обидва мають однаковий розмір внеску до статутного фонду та відсоток частки статутного капіталу.

Нагадаємо, з приводу затопленої вулиці Павлова міський голова Ігор Чайка так прокоментував ситуацію:

Поки до кінця не зрозуміло, чому на новій вулиці, куди вже вкладено стільки грошей, так погано сходила вода. Припускаємо, що в першу чергу потрібно було виконувати злив до річки, і в останню підходити до пологового. Але те, що люди виходили до нас і скаржилися, що тепер після такої зливи вода стояла навіть там, де ніколи — ДО ремонту, дає підстави негайно замовити технічну експертизу, щоб визначити причину і усунути проблему, поки не завершилися роботи.  

На фотознімку знизу, за 1 вересеня 2020 року, видно, як тодішні міський голова Олег Кіндер та його заступник з комунальних питань Андрій Товстига (обидва – однопартійці Юрія Оксенюка, члени ВО «Батьківщина») оглядають хід робіт на вулиці Павлова.

Олег Кіндер та Андрій Товстига / Фото: Ковельська міська рада
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.