У Ковелі почали будувати мережу водовідведення

09.07.2020 о 09:11 · 2 хв читання

На вулиці Степана Бандери розпочали будівництво мереж водовідведення.

Міський голова Олег Кіндер оглянув хід робіт з облаштування системи водовідведення на вулиці Степана Бандери, повідомляє Ковельська міська рада.

Наступним етапом стане реконструкція мережі на вулиці Павлова та будівництво нової – на Вітовського. На ці потреби місто загалом має спрямувати понад 4 мільйони гривень. Попередньо уже на Павлова та Вітовського прокладено господарсько-фекальну каналізацію.

Міський голова поспілкувався з Русланом Демчуком, керівником ТОВ «Волиньбудтех», яка є головним підрядником з влаштування водовідведення.

Олег Олексійович зазначає, що питання ремонту дороги на вулицях, які ведуть до пологового будинку, вже давно турбує мешканців міста. Проте, розпочати модернізацію не вдавалось через зношені труби водовідведення.

У нинішньому році буде проводитись й асфальтування вулиць. Кошти на це передбачені у місцевому бюджеті – 5,7 мільйона гривень. Стільки ж має отримати Ковель на ці об’єкти з обласного бюджету за рахунок державної субвенції.

Ремонт затягнувся, бо крім асфальтування ведеться модернізація системи водовідведення. А це великий об’єм документації, чимало часу займають тендерні процедури. Але у Ковелі уже стало практикою при капітальному ремонті чи реконструкції – спочатку прокладати нові мережі, а лише тоді дорожнє полотно. Тим більше, що нинішнє літо вкотре продемонструвало, що проблема підтоплень нікуди не зникла і її потрібно вирішувати комплексно

– наголосив міський голова

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X